Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

Turnaje

  Reprezentace Místo akce Datum Vítěz 
Mistrovství Evropy mužůBonn, Sollingen6 – 15.9.2019 
European Championship U23Praha7 – 11.8.2019Czech Republic
Mistrovství Evropy ženRoen, Francie 30.7. – 3.8.2019 
Mistrovství světa U12Tainan26.7. – 4.8.2019 
Mistrovství Evropy U15Itálie15 – 21.7.2019Německo
Mistrovství Evropy U12Třebíč1 – 7.7.2019Itálie
  Mládež Místo akce Datum Vítěz 
MČR U18 4 – 6.10.2019 
MČR U9  27 – 29.9.2019 
Mistrovství ČR U15 27 – 29.9.2019 
MČR U11Třebíč Nuclears27 – 29.9.2019 
MČR U13Hroši Brno20 – 22.9.2019 
OPEN ČBP U10Sokol Hluboká20 – 22.9.2019 
MČR U9 (KVA) 14.9.2019 
MČR U15 (KVA)Eagles Praha, Kotlářka Praha14 – 15.9.2019 
MČR U11 (KVA)Arrows Ostrava14 – 15.9.2019 
MČR U13 (KVA) 7 – 8.9.2019 
OPEN ČBP U8Rytíři Trutnov, Třebíč Nuclears6 – 8.9.2019 
FirstCup U8 21 – 23.6.2019 
ČBP U18Arrows Ostrava21 – 23.6.2019Draci Brno
Rookie Ball U9, IV.  15.6.2019 
ČBP U11Rytíři Trutnov14 – 16.6.2019Cardion Hroši Brno
ČBP U15Technika Brno13 – 16.6.2019Cardion Hroši Brno
ČBP U13Sokol Hluboká7 – 9.6.2019Draci Brno
SuperCup U10 31.5. – 2.6.2019 
Stříbrný FirstCup U8 - JZ 25 – 26.5.2019 
Stříbrný FirstCup U8 - V 25 – 26.5.2019 
Stříbrný FirstCup U8 - J 25 – 26.5.2019 
Stříbrný FirstCup U8 - SZ 25 – 26.5.2019 
Stříbrný FirstCup U8 - SV 25 – 26.5.2019 
Rookie Ball U9, III.  18.5.2019 
ČBP U13 (KVA)Hluboká, Klasik17 – 19.5.2019 
Stříbrný Supercup U10 - JZ 11 – 12.5.2019 
Stříbrný Supercup U10 - V 11 – 12.5.2019 
Stříbrný Supercup U10 - J 11 – 12.5.2019 
Stříbrný Supercup U10 - SZ 11 – 12.5.2019 
Stříbrný Supercup U10 - SV 11 – 12.5.2019 
Rookie Ball U9, II.  4.5.2019 
Rookie Ball U9, I.  13.4.2019 
  Oddíly Místo akce Datum Vítěz 
BONGO OpenJablonec nad Nisou9 – 11.8.2019 
Turnaj U7 Tempo TitansHala Tempo Titans, Zelenkova 3 Praha17.3.2019 
Snow League BlanskoHala Údolní, Blansko17.3.2019 
Orlí Indoor Cup U9 2019sportovní hala ZŠ Svatopluka Čecha Choceň (ul. Sv.16.3.2019 
Snow League BlanskoHala Údolní, Blansko9.3.2019 
Liberec CupLiberec, Sportpark - hala míčových sportů23.2.2019 
Snow League BlanskoHala Údolní, Blansko23.2.2019 
Kladenský Kahan U9Kladno10.2.2019 
Kladenský Kahan U11Kladno9.2.2019 
Hrotovické turnajeHala Hrotovice3.2.2019 
Hrotovické turnajeHala Hrotovice2.2.2019 
Snow League BlanskoHala Údolní, Blansko27.1.2019 
Snow League BlanskoHala Údolní, Blansko20.1.2019 
Hry přátelství U15Sokol Hluboká nad Vltavou6 – 7.4.2019 
Middle of Season 2019Bučovice10 – 11.8.2019Pelikans Bučovice
  Ostatní Místo akce Datum Vítěz 
MČR Veteránů 20 – 22.9.2019 
Euro Baseball Tour U15Třebíč11 – 16.8.2019Comets
Euro Baseball Tour U13Třebíč11 – 16.8.2019Thunderbirds
Příprava Reprezentace U15Nettuno12 – 14.7.2019 
Little League Intermediate Jablonec n./N.8 – 12.7.2019 
Prague Softball Week 25 – 28.6.2019Germany
Prague Baseball Week 25 – 28.6.2019Future Stars
CEB CupBrno, Czech Republic 5 – 9.6.2019Heidenheim Heidekoepfe (GER)
Champions CupBologna, Itálie4 – 8.6.2019Unipolsai Fortitudo Bologna (ITA)
Kvalifikace Intermediate LeagueJablonec, Liberec25 – 26.5.2019Region Jih
Kvalifikace Junior LeaguePraotci Roudnice25 – 26.5.2019Region Severozápad
Kvalifikace Little LeagueSokol Hluboká24 – 26.5.2019Region Jih
Kvalifikace Senior LeagueHroši Brno24 – 26.5.2019Region Jih
Suma Pony League U14 23.4.2019London Archers (GBR)
Suma Pony League U16 23.4.2019Czech Academy (CZE)