Back2School U13 - 2020

 Poř.Skupina A W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 HRO 2001,00031:64
2 SAB 1100,5007:213
3 Warriors 0200,00010:212

 Poř.Skupina B W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 SOK 2001,00019:164
2 EAG 1100,50027:133
3 TECH 0200,00015:322

 Poř.Skupina C W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 TEM 2001,00010:44
2 NUC 1100,50014:63
3 ARR 0200,0005:192

 Poř.Skupina D W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 KLA 2001,00015:104
2 KOT 1100,50019:123
3 HRB 0200,0009:212

 Čtvrtek   27.8.2020
      Hřiště Troja I
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  1   15:00    SaBaT Praha  Northwest Warriors  6 : 5  A Podrobnosti o utkání: (A)... 
  3   17:20    Třebíč Nuclears  Tempo Praha  2 : 3  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
      Hřiště Troja II
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  2   15:20    Eagles Praha  Sokol Hluboká  6 : 8  B Podrobnosti o utkání: (B)... 
  4   17:40    SK Kotlářka  Hroch Brno  14 : 4  D Podrobnosti o utkání: (D)... 
 Pátek   28.8.2020
      Hřiště Troja I
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  5   08:20    Sokol Hluboká  Technika Brno  11 : 10  B Podrobnosti o utkání: (B)... 
  7   10:40    Hroch Brno  Klasik Frýdek-Místek  5 : 7  D Podrobnosti o utkání: (D)... 
  9   13:00    Hroši Brno  SaBaT Praha  16 : 1  A Podrobnosti o utkání: (A)... 
  11   15:20    Arrows Ostrava  Třebíč Nuclears  3 : 12  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
  13   18:00    Northwest Warriors  Hroch Brno  6 : 7 Podrobnosti o utkání: 3rd Group A vs 3rd Group D
 (poff)... 
      Hřiště Troja II
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  6   08:40    Northwest Warriors  Hroši Brno  5 : 15  A Podrobnosti o utkání: (A)... 
  8   11:00    Tempo Praha  Arrows Ostrava  7 : 2  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
  10   13:20    Technika Brno  Eagles Praha  5 : 21  B Podrobnosti o utkání: (B)... 
  12   15:40    Klasik Frýdek-Místek  SK Kotlářka  8 : 5  D Podrobnosti o utkání: (D)... 
  14   18:00    Technika Brno  Arrows Ostrava  3 : 10 Podrobnosti o utkání: 3rd Group B vs 3rd Group C
 (poff)... 
 Sobota   29.8.2020
      Hřiště Troja I
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  15   08:20    Hroši Brno  SK Kotlářka  11 : 1 Podrobnosti o utkání: 1st Group A vs 2nd Group D (poff)... 
  17   10:40    Klasik Frýdek-Místek  SaBaT Praha  6 : 5 Podrobnosti o utkání: 1st Group D vs 2nd Group A (poff)... 
  19   13:00    Arrows Ostrava  Northwest Warriors  7 : 12 Podrobnosti o utkání: 3rd Group C vs 3rd Group A (poff)... 
  21   15:20    SK Kotlářka  Třebíč Nuclears  5 : 7 Podrobnosti o utkání: loser 15 vs loser 16 (poff)... 
  23   17:40    Hroši Brno  Sokol Hluboká  7 : 3 Podrobnosti o utkání: winner 15 vs winner 16 (poff)... 
      Hřiště Troja II
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  16   08:40    Sokol Hluboká  Třebíč Nuclears  7 : 6 Podrobnosti o utkání: 1st Group B vs 2nd Group C
 (poff)... 
  18   11:00    Tempo Praha  Eagles Praha  2 : 6 Podrobnosti o utkání: 1st Group C vs 2nd Group B
 (poff)... 
  20   13:20    Hroch Brno  Technika Brno  2 : 15 Podrobnosti o utkání: 3rd Group D vs 3rd Group B
 (poff)... 
  22   15:40    SaBaT Praha  Tempo Praha  3 : 1 Podrobnosti o utkání: loser 17 vs loser 18
 (poff)... 
  24   18:00    Klasik Frýdek-Místek  Eagles Praha  3 : 16 Podrobnosti o utkání: winner 17 vs winner 18
 (poff)... 
 Neděle   30.8.2020
      Hřiště Troja I
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  25   09:20    Northwest Warriors  Technika Brno  14 : 2 Podrobnosti o utkání: 3rd Group A vs 3rd Group B
 (poff)... 
  27   11:40    Klasik Frýdek-Místek  Sokol Hluboká  2 : 17 Podrobnosti o utkání: loser 23 vs loser 24
 (poff)... 
  29   14:00    Hroši Brno  Eagles Praha   :  Podrobnosti o utkání: nedohráno... 
      Hřiště Troja II
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  26   09:00    Arrows Ostrava  Hroch Brno  3 : 1 Podrobnosti o utkání: 3rd Group C vs 3rd Group D
 (poff)... 
  28   11:20    Třebíč Nuclears  SaBaT Praha  5 : 12 Podrobnosti o utkání: winner 21 vs winner 22
 (poff)... 
  30   13:40    Tempo Praha  SK Kotlářka  0 : 2 Podrobnosti o utkání: loser 21 vs loser 22
 (poff)...