Back2School U11 - 2020

 Poř.Skupina A W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 EAGg 2001,00025:84
2 SAB 1100,50023:93
3 TEB 0200,0001:322

 Poř.Skupina B W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 HRB 2001,00027:124
2 TEM 1100,50020:223
3 ARR 0200,00014:272

 Poř.Skupina C W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 HRO 2001,00036:04
2 EAGw 1100,50014:293
3 HLU 0200,00013:342

 Poř.Skupina D W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 NUC 2001,00035:134
2 NWW 1100,50010:183
3 SKK 0200,00014:282

 Čtvrtek   27.8.2020
      Hřiště Tempo SI
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  1   15:40    Eagles Green  SaBaT Praha  9 : 7  A Podrobnosti o utkání: (A)... 
  3   17:40    Tempo Praha  Hroch Brno  6 : 14  B Podrobnosti o utkání: (B)... 
      Hřiště Tempo SII
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  2   16:00    Northwest Warriors  SK Kotlářka  8 : 3  D Podrobnosti o utkání: (D)... 
  4   18:00    Eagles White  Hroši Brno  0 : 16  C Podrobnosti o utkání: (A)... 
 Pátek   28.8.2020
      Hřiště Tempo SI
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  5   09:40    Hroch Brno  Arrows Ostrava  13 : 6  B Podrobnosti o utkání: (B)... 
  7   11:40    SK Kotlářka  Třebíč Nuclears  11 : 20  D Podrobnosti o utkání: (D)... 
  9   13:40    Technika Brno  Eagles Green  1 : 16  A Podrobnosti o utkání: (A)... 
  11   15:40    Sokol Hluboká  Eagles White  13 : 14  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
  13   18:00    Technika Brno  SK Kotlářka  3 : 8 Podrobnosti o utkání: 3rd Group A vs 3rd Group D
 (poff)... 
      Hřiště Tempo SII
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  6   10:00    SaBaT Praha  Technika Brno  16 : 0  A Podrobnosti o utkání: (A)... 
  8   12:00    Hroši Brno  Sokol Hluboká  20 : 0  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
  10   14:00    Arrows Ostrava  Tempo Praha  8 : 14  B Podrobnosti o utkání: (B)... 
  12   16:00    Třebíč Nuclears  Northwest Warriors  15 : 2  D Podrobnosti o utkání: (D)... 
  14   18:00    Arrows Ostrava  Sokol Hluboká  16 : 0 Podrobnosti o utkání: 3rd Group B vs 3rd Group C
 (poff)... 
 Sobota   29.8.2020
      Hřiště Tempo SI
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  15   09:40    Eagles Green  Northwest Warriors  6 : 5 Podrobnosti o utkání: 1st Group A vs 2nd Group D
 (poff)... 
  17   11:40    Třebíč Nuclears  SaBaT Praha  9 : 8 Podrobnosti o utkání: 1st Group D vs 2nd Group A
 (poff)... 
  19   13:40    Sokol Hluboká  Technika Brno  10 : 0 Podrobnosti o utkání: 3rd Group C vs 3rd Group A
 (poff)... 
  21   15:40    Northwest Warriors  Eagles White  11 : 0 Podrobnosti o utkání: loser 15 vs loser 16
 (poff)... 
  23   17:40    Eagles Green  Hroch Brno  9 : 4 Podrobnosti o utkání: winner 15 vs winner 16
 (poff)... 
      Hřiště Tempo SII
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  16   10:00    Hroch Brno  Eagles White  11 : 6 Podrobnosti o utkání: 1st Group B vs 2nd Group C
 (poff)... 
  18   12:00    Hroši Brno  Tempo Praha  12 : 2 Podrobnosti o utkání: 1st Group C vs 2nd Group B
 (poff)... 
  20   14:00    SK Kotlářka  Arrows Ostrava  5 : 6 Podrobnosti o utkání: 3rd Group D vs 3rd Group B
 (poff)... 
  22   16:00    SaBaT Praha  Tempo Praha  9 : 2 Podrobnosti o utkání: loser 17 vs loser 18
 (poff)... 
  24   18:00    Třebíč Nuclears  Hroši Brno  0 : 2 Podrobnosti o utkání: winner 17 vs winner 18
 (poff)... 
 Neděle   30.8.2020
      Hřiště Tempo SI
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  25   09:20    Technika Brno  Arrows Ostrava  4 : 21 Podrobnosti o utkání: 3rd Group A vs 3rd Group B
 (poff)... 
  27   11:20    Hroch Brno  Třebíč Nuclears  6 : 3 Podrobnosti o utkání: loser 23 vs loser 24
 (poff)... 
  29   13:20    Hroši Brno  Eagles Green   :  Podrobnosti o utkání: nedohráno... 
      Hřiště Tempo SII
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  26   09:00    Sokol Hluboká  SK Kotlářka   :  Podrobnosti o utkání: 3rd Group C vs 3rd Group D
 (poff)... 
  28   11:00    Northwest Warriors  SaBaT Praha  16 : 1 Podrobnosti o utkání: winner 21 vs winner 22
 (poff)... 
  30   13:00    Eagles White  Tempo Praha  5 : 10 Podrobnosti o utkání: loser 21 vs loser 22
 (poff)...