MČR U9 - 2020

 Poř.Skupina A W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Hroši 3001,00046:46
2 Kotlářka 2100,66725:165
3 Choceň 1200,33315:354
4 Nuclears 0300,00012:433

 Poř.Skupina B W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Eagles 3001,00043:86
2 Tempo 2100,66726:135
3 Plzeň 1200,33315:244
4 Miners 0300,0003:423

 Poř.Skupina C W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Beroun 3100,75037:267
2 Draci 3100,75043:207
3 Ježci 2200,50028:386
4 Hluboká 2200,50033:266
5 MBDL 0400,00019:504

 Poř.Skupina D W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Olympia 3001,00030:96
2 Hroch 2100,66722:345
3 Technika 1200,33318:124
4 Arrows 0300,00014:293

 Poř.Skupina 13-16 W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Hluboká 3001,00036:86
2 Nuclears 3100,75029:317
3 Arrows 2200,50037:346
4 MBDL 1200,33334:334
5 Miners 0400,00010:404

 Poř.Skupina 9-12 W  L  S  %  SKÓRE  BODY 
1 Technika 3001,00034:126
2 Ježci 2100,66735:355
3 Plzeň 1200,33326:364
4 Choceň 0300,00018:303

 Pátek   11.9.2020
      Hřiště Hluboká A
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  1   13:00    Třebíč Nuclears  Cardion Hroši Brno  1 : 24  A Podrobnosti o utkání: (A)... 
  5   14:10    Cardion Hroši Brno  SaB Orli Choceň  12 : 1  A Podrobnosti o utkání: (A)... 
  9   15:20    Sokol Hluboká  Meadow BULLS Brno  13 : 0  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
  13   16:30    Meadow BULLS Brno  Piranhas Beroun  4 : 13  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
  17   17:40    Cardion Hroši Brno  Kotlářka Praha  10 : 2  A Podrobnosti o utkání: (A)... 
      Hřiště Hluboká B
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  2   13:00    Kotlářka Praha  SaB Orli Choceň  15 : 3  A Podrobnosti o utkání: (A)... 
  6   14:10    Piranhas Beroun  Ježci Jihlava  11 : 5  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
  10   15:20    Draci Brno  Ježci Jihlava  11 : 3  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
  14   16:30    Technika Brno  Arrows Ostrava  10 : 2  D Podrobnosti o utkání: (D)... 
  18   17:40    Technika Brno  Hroch Brno  5 : 6  D Podrobnosti o utkání: (D)... 
      Hřiště Hluboká C
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  3   13:00    Sokol Hluboká  Draci Brno  3 : 11  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
  7   14:10    Eagles Praha  Baseball Plzeň  9 : 3  B Podrobnosti o utkání: (B)... 
  11   15:20    Olympia Blansko  Arrows Ostrava  6 : 3  D Podrobnosti o utkání: (D)... 
  15   16:30    Hroch Brno  Olympia Blansko  3 : 20  D Podrobnosti o utkání: (D)... 
  19   17:40    Draci Brno  Piranhas Beroun  7 : 8  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
      Hřiště Hluboká D
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  4   13:00    Tempo Praha  Baseball Plzeň  12 : 3  B Podrobnosti o utkání: (B)... 
  12   15:20    Miners Kladno  Tempo Praha  0 : 9  B Podrobnosti o utkání: (B)... 
  16   16:30    SaB Orli Choceň  Třebíč Nuclears  11 : 8  A Podrobnosti o utkání: (A)... 
  20   17:40    Eagles Praha  Tempo Praha  10 : 5  B Podrobnosti o utkání: (B)... 
      Hřiště Hluboká E
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  21   17:30    Ježci Jihlava  Sokol Hluboká  10 : 7  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
 Sobota   12.9.2020
      Hřiště Hluboká A
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  22   10:00    Ježci Jihlava  Meadow BULLS Brno  10 : 9  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
  26   11:10    Meadow BULLS Brno  Draci Brno  6 : 14  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
  44   13:00    Eagles Praha  Draci Brno  9 : 6 Podrobnosti o utkání: 1B vs 2C
 (1/4F)... 
  46   14:10    Piranhas Beroun  Tempo Praha  7 : 6 Podrobnosti o utkání: 1C vs 2B
 (1/4F)... 
  48   15:20    Eagles Praha  Cardion Hroši Brno  4 : 5 Podrobnosti o utkání: W44 vs W45
 (SF.*)... 
  50   16:30    Kotlářka Praha  Piranhas Beroun  10 : 14 Podrobnosti o utkání: W46 vs W47
 (SF.*)... 
      Hřiště Hluboká B
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  23   10:00    Baseball Plzeň  Miners Kladno  9 : 3  B Podrobnosti o utkání: (B)... 
  27   11:10    Piranhas Beroun  Sokol Hluboká  5 : 10  C Podrobnosti o utkání: (C)... 
  45   13:00    Cardion Hroši Brno  Hroch Brno  21 : 1 Podrobnosti o utkání: 1A vs 2D
 (1/4F)... 
  47   14:10    Olympia Blansko  Kotlářka Praha  1 : 7 Podrobnosti o utkání: 1D vs 2A
 (1/4F)... 
  49   15:20    Draci Brno  Hroch Brno  16 : 4 Podrobnosti o utkání: L44 vs L45
 (5-8.*)... 
  51   16:30    Tempo Praha  Olympia Blansko  1 : 10 Podrobnosti o utkání: L46 vs L47
 (5-8.*)... 
      Hřiště Hluboká C
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  24   10:00    Kotlářka Praha  Třebíč Nuclears  8 : 3  A Podrobnosti o utkání: (A)... 
  28   11:10    Olympia Blansko  Technika Brno  4 : 3  D Podrobnosti o utkání: (D)... 
  30   13:00    Třebíč Nuclears  Arrows Ostrava  10 : 5  13-16 Podrobnosti o utkání: 4A vs 4D
 (13.-17.)... 
  32   14:10    Baseball Plzeň  Ježci Jihlava  14 : 18  9-12 Podrobnosti o utkání: 3B vs 3C
 (9-12.)... 
  34   15:20    Sokol Hluboká  Třebíč Nuclears  17 : 1  13-16 Podrobnosti o utkání: 4C vs 4A
 (13.-17.)... 
  36   16:30    SaB Orli Choceň  Ježci Jihlava  8 : 11  9-12 Podrobnosti o utkání: 3A vs 3C
 (9-12.)... 
      Hřiště Hluboká D
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  25   10:00    Arrows Ostrava  Hroch Brno  9 : 13  D Podrobnosti o utkání: (D)... 
  29   11:10    Miners Kladno  Eagles Praha  0 : 24  B Podrobnosti o utkání: (B)... 
  31   13:00    Miners Kladno  Sokol Hluboká  0 : 10  13-16 Podrobnosti o utkání: 4B vs 4C
 (13.-17.)... 
  33   14:10    Technika Brno  SaB Orli Choceň  10 : 3  9-12 Podrobnosti o utkání: 3D vs 3A
 (9-12.)... 
  35   15:20    Arrows Ostrava  Meadow BULLS Brno  15 : 11  13-16 Podrobnosti o utkání: 4D vs 5C
 (13.-17.)... 
  37   16:30    Baseball Plzeň  Technika Brno  3 : 11  9-12 Podrobnosti o utkání: 3B vs 3D
 (9-12.)... 
      Hřiště Hluboká E
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  38   16:30    Miners Kladno  Meadow BULLS Brno  5 : 15  13-16 Podrobnosti o utkání: 4B vs 5C
 (13.-17.)... 
 Neděle   13.9.2020
      Hřiště Hluboká A
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  52   10:00    Tempo Praha  Hroch Brno  6 : 7 Podrobnosti o utkání: L49 vs L51
 (o 7.*)... 
  53   11:10    Draci Brno  Olympia Blansko  10 : 4 Podrobnosti o utkání: W49 vs W51
 (o 5.*)... 
  54   12:20    Eagles Praha  Kotlářka Praha  5 : 6 Podrobnosti o utkání: L48 vs L50
 (o 3.*)... 
  55   13:30    Cardion Hroši Brno  Piranhas Beroun  19 : 3 Podrobnosti o utkání: W48 vs W50
 (Fin.*)... 
      Hřiště Hluboká D
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  39   09:00    Třebíč Nuclears  Miners Kladno  5 : 1  13-16 Podrobnosti o utkání: 4A vs 4B
 (13.-17.)... 
  41   10:10    Ježci Jihlava  Technika Brno  6 : 13  9-12 Podrobnosti o utkání: 3C vs 3D
 (9-12.)... 
  42   11:20    Arrows Ostrava  Miners Kladno  10 : 4  13-16 Podrobnosti o utkání: 4D vs 4B
 (13.-17.)... 
      Hřiště Hluboká E
 #ČasDomácíHostéScoreSk.  
  40   09:00    Sokol Hluboká  Arrows Ostrava  9 : 7  13-16 Podrobnosti o utkání: 4C vs 4D
 (13.-17.)... 
  42   10:10    SaB Orli Choceň  Baseball Plzeň  7 : 9  9-12 Podrobnosti o utkání: 3A vs 3B
 (9-12.)... 
  43   11:20    Meadow BULLS Brno  Třebíč Nuclears  8 : 13  13-16 Podrobnosti o utkání: 5C vs 4A
 (13.-17.)...