Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

Soutěže


  2020
Ligová SoutěžVítězové
EXTRALIGA1. Draci Brno   2. Arrows Ostrava   3. Kotlářka Praha    
1. LIGA1. Sokol Hluboká   2. Blesk Jablonec   3. Klasik Frýdek-Místek    
Nadstavba o extraligu1. Olympia Blansko   2. Třebíč Nuclears   3. Blesk Jablonec    
EXTRALIGA U211. Draci Brno   2. Cardion Hroši Brno   3. Eagles Praha    
EXTRALIGA U181. SaBaT Praha   1. Draci Brno   2. Eagles Praha   2. Cardion Hroši Brno   3. Arrows Ostrava   3. Tempo Praha    
Region SeverozápadVítězové
Regionální přebor mužů Severozápad 
Regionální přebor U15 Severozápad 
Regionální přebor U13 Severozápad 
Regionální přebor U11 Severozápad 
Regionální přebor U12 Severozápad 
Regionální přebor U10 Severozápad 
Regionální přebor U9 Severozápad 
Regionální přebor U8 Severozápad 
Regionální přebor U7 Severozápad 
Oblastní přebor Středočeský U7 
Regionální přebor U5 Severozápad 
Region JihozápadVítězové
Regionální přebor U13 Jihozápad 
Regionální přebor U9 Jihozápad 
Regionální přebor U8 Jihozápad 
Region SeverovýchodVítězové
Regionální přebor mužů Severovýchod1. Blesk Jablonec B   2. Patriots Liberec   3. Bongo Liberec    
Regionální přebor U15 Severovýchod1. Blesk Jablonec   2. Rytíři Trutnov   3. SaB Orli Choceň    
Regionální přebor U13 Severovýchod1. Blesk Jablonec   2. Rytíři Trutnov   3. Waynes Pardubice    
Regionální přebor U11 Severovýchod1. Rytíři Trutnov   2. Blesk Jablonec   3. SaB Orli Choceň    
Regionální přebor U10 Severovýchod1. Rytíři Trutnov   2. SaB Orli Choceň    
Regionální přebor U9 Severovýchod1. Blesk Jablonec   2. Rytíři Trutnov   3. SaB Orli Choceň    
Regionální přebor U8 Severovýchod1. Blesk Jablonec   2. Rytíři Trutnov   3. Waynes Pardubice    
Regionální přebor U7 Severovýchod1. Rytíři Trutnov   2. SaB Orli Choceň   3. Waynes Pardubice    
Regionální přebor U6 Severovýchod 
Region JihVítězové
Regionální přebor mužů Jih1. SaB Orli Choceň   2. Technika Brno B   3. Draci Brno B    
Regionální přebor U15 Jih1. Draci Brno   2. Cardion Hroši Brno   3. Třebíč Nuclears    
Regionální přebor U13 Jih1. Cardion Hroši Brno U13   2. Draci Brno   3. Třebíč Nuclears    
Regionální přebor U11 Jih1. Cardion Hroši Brno   2. Třebíč Nuclears   3. Draci Brno    
Regionální přebor U9 Jih 
Regionální přebor U10 Jih 
Regionální přebor U8 Jih 
Regionální přebor U7 Jih 
Regionální přebor U6 Jih 
Region VýchodVítězové
Regionální přebor U15 Východ1. Klasik Frýdek-Místek   2. Arrows Ostrava   3. Skokani Olomouc    
Regionální přebor U13 Východ1. Arrows Ostrava White   2. Klasik Frýdek-Místek Whites   3. Skokani Olomouc    
Regionální přebor U11 Východ1. Klasik Frýdek-Místek Whites   2. Arrows Ostrava   3. HIT Opava    
Regionální přebor U10 Východ 
Regionální přebor U9 Východ1. Arrows Ostrava   2. HIT Opava   3. Klasik Frýdek-Místek    
Regionální přebor U8 Východ1. Arrows Ostrava   2. HIT Opava   3. Klasik Frýdek-Místek    
Regionální přebor U7 Východ1. HIT Opava   1. Arrows Ostrava