EXTRALIGA U18 2020



Skupina C    W   L   %   GB   BA   ERA   SKÓRE   
Eagles Praha 11 10.917 0 0.328 4.3 140:57
SaBaT Praha 8 40.667 3 0.247 2.43 120:46
Tempo Praha 8 40.667 3 0.307 6.75 108:88
Kotlářka Praha 7 50.583 4 0.293 4.91 87:67
Sokol Hluboká 6 60.500 5 0.302 6.98 76:80
Trojan Warriors 2 100.167 9 0.199 8.72 75:131
Patriots Liberec 0 120.000 11 0.174 18 37:174
Skupina M    W   L   %   GB   BA   ERA   SKÓRE   
Draci Brno 13 01.000 0 0.344 2.69 127:31
Cardion Hroši Brno 9 30.750 3.5 0.335 2.67 126:39
Arrows Ostrava 5 70.417 7.5 0.296 5.88 82:73
Klasik Frýdek-Místek 4 90.308 9 0.219 7.99 81:104
Olympia Blansko 4 80.333 8.5 0.234 11.08 59:139
Třebíč Nuclears 2 100.167 10.5 0.183 13.24 46:135

    Herní systém základní části EXL U18 pro sezónu 2020

    Základní část rozdělení na 2 divize

    Divize ČECHY
    • 7 týmů
    • Celkem 12 zápasů, každý s každým 2x (double v sobotu, případně rozdělení sobota/středa), možnost hrát vše v týdnu za předpokladu souhlasu obou týmů
    • První 2 po základní části postupují přímo na MČR
    • Základní část musí být odehrána do 30.7. dle SŘ EXL U18
    Divize Morava
    • 6 týmů
    • Základní část je rozdělena na samotnou základní část a nadstavbu základní části
    • Základní část 10 zápasů, každý s každým 2x (double v sobotu, případně rozdělení sobota/středa), možnost hrát vše v týdnu za předpokladu souhlasu obou týmů
    • První část ZČ musí být odehrána do 16.5.2020, později nebude umožněn překlad zápasů
    • Nadstavba základní části
      • 1.-4. tým odehrají každý s každým jednou (domácí určen dle pořadí v tabulce)
      • 5. a 6. tým odehrají dva vzájemné zápasy (každý jednou domácí)
    • Celkové pořadí bude určeno po ZČ a nadstavbě ZČ
      • bude počítáno vše do 1 tabulky
      • týmy na 1. – 4. místě mohou být nejlépe na 1. místě o týmy na 5. a 6. místě po ZČ nemohou být umístěny lépe než na 5. místě
    • První 2 po konci základní části včetně nadstavby postupují přímo na MČR
    • Základní část musí být odehrána do 30.7. dle SŘ EXL U18
      Příjmení, jméno Roč. Nár.  
    Slabý, Marek 2003 CZE
    Schenk, Jakub 2003 CZE
    Smola, Matyáš 2004 CZE
    Pražák, Albert 2005 CZE
    Bauer, David 2003 CZE
    Vojta, Petr 2002 CZE
    Vyklický, Šimon 2005 CZE
    Uhlíř, Jan 2002 CZE
    Kolev, Vasko 2004 CZE
    10  Prandžev, Aleš 2005 CZE
    11  Antoň, Michal 2004 CZE
    12  Kohout, Michal 2002 CZE
    13  Zavadil, Tadeáš 2003 CZE
    14  Uhlík, Jan 2003 CZE
    15  Konrád, Jan 2002 CZE
    16  Kabele, Jakub 2004 CZE
    17  Zavřel, Filip 2003 CZE
    18  Bubeník, Matouš 2005 CZE
    19  Vaňač, Ondřej 2003 CZE
    20  Láska, Martin 2003 CZE
    21  Pechlát, Jáchym 2004 CZE
    22  Kubíček, Filip 2006 CZE
    23  Buřival, Adam 2005
    24  Derganz, Lukáš 2006 CZE
    25  Trčka, Matyáš 2005 CZE