Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

Českomoravská liga 2010


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Blesk Jablonec  
Cannibals Šumperk  
Klasik Frýdek-Místek Ne  
Kotlářka Praha B  
Olympia Blansko  
SaB Orli Choceň  
SaBaT Praha  
Skokani Olomouc B  
Sokol Hluboká  
Tempo Praha  
TJ Lokomotiva Louny  
Třebíč Nuclears  
Výběr hráče:
Blesk Jablonec
Barát Martin  
Bouček Jiří  
Chlup Vladimír  
Čepelka Jakub  
Dvorský Pavel  
Havlík Michal  
Kapička Jan  
Konečný Jakub  
Koťátko Aleš  
Kubina Michal  
Kůs Antonín  
Mindžák Pavel  
Pospíchal Adam  
Roubíček Jan  
Ruml Jiří  
Slanař Matěj  
Svačina Jakub  
Šafařík Filip  
Šulc Radek  
Véle Jaroslav  
Výbora Jan  
Výbora Jonáš  
Zikmunda David  
Zikmunda Tomáš  

Cannibals Šumperk
Berger Lucián  
Cahlík Jakub  
Cahlík Tomáš  
Czyž Michal  
Diblík David  
Hampl Ondřej  
Kamler Matěj  
Kavrentzis Konstant  
Klimeš Libor  
Klimeš Martin  
Klimeš Michal  
Kurečka Antonín  
Langer Roman  
Marek Jakub  
Mikuška Radek  
Novikov David  
Popov Michal  
Pros Martin  
Rajoš Jaroslav  
Zelený Michal  

Klasik Frýdek-Místek Ne
Chlebek Jakub  
Chlebek Martin  
Drong Eduard  
Durčok Pavel  
Fajkoš Zbyněk  
Frank Ondřej  
Grochol Martin  
Gurník Ondřej  
Haladej Aleš  
Hanko Patrik  
Kaplan Jakub  
Kempa Petr  
Knopp Michal  
Kociňák Pavel  
Maštalíř Jan  
Mráz Patrik  
Pardík Marcel  
Pavelka Kamil  
Poledník Jakub  
Pospíchal Jiří  
Štreit David  
Zátopek Jan  

Kotlářka Praha B
Aubrecht Ivan  
Benátčan Dominik  
Brož Jan  
Chocholatý Ondřej  
Cihlář Jakub  
Červenka Marek  
Červenka Martin  
Doležálek David  
Fischer Jan  
Janeba Martin  
Kalus Štěpán  
Klaška Pavel  
Kohutka Jiří  
Král Michael  
Marek Jakub  
Matuška Adam  
Matuška Jakub  
Mihalus Igor  
Moravec Petr  
Nesvadba Jonáš  
Novák Jan  
Poledník David  
Salajka Prokop  
Síla Petr  
Strnad Jakub  
Šůcha Matěj  
Tomsa Lukáš  
Tylš Jan  
Vondříčka Jan  

Olympia Blansko
Blažek Aleš  
Dvořák Richard  
Havlíček Štěpán  
Hudec Jan  
Kolář Libor  
Konvalinka Miroslav  
Kostka Jakub  
Kostrhůn Andrej  
Kovář Jakub  
Kříž Jaroslav  
Kryl Tomáš  
Kučera Ivo  
Lošťák David  
Moc Jakub  
Musil Radek  
Navrkal Ondřej  
Němec Jaroslav  
Procházka Pavel  
Smejkal Patrik  
Ševčík Michal  
Vaněk Petr  
Veselka Jakub  
Vít Tomáš  

SaB Orli Choceň
Andrle Miloš  
Bříza Lukáš  
Chocholouš Petr  
Chocholouš Vít  
Christoph Lukáš  
Dalecký Jan  
Jansa Jakub  
Jansa Štěpán  
Kadrmas Ondřej  
Mačát Jakub  
Malý David  
Mrština Jan  
Řezáč Petr  
Slavík Tomáš  
Šrut Martin  
Urban Kamil  
Urban Pavel  
Urbánek Martin  
Záruba Lukáš  
Zelinka Jakub  
Zeman Petr  
Žlábek Jan  
Žufánek Jakub  

SaBaT Praha
Babor Martin  
Babor Petr  
Cenefels Filip  
Dupal Kryštof  
Dupal Štěpán  
Hrachovina Matěj  
Jarošek Jakub  
Kolkus Patrik  
Krabec David  
Křepinský Vít  
Mazáč Pavel  
Navrátil David  
Peřina Šimon  
Petřina Jaroslav  
Pleva Jiří  
Skalický Jan  
Šinkovec Petr  
Šonský Evžen  
Šonský Jindřich  
Tůma Jan  
Tůma Jiří  
Vavruša Daniel  
Vavruša Jan  
Víšek Jiří  

Skokani Olomouc B
Absolon Tomáš  
Antoš Ondřej  
Bartoník Jan  
Blaha Dan  
Blažek Václav  
Doležel Vojtěch  
Drápal Roman  
Gazárek Martin  
Kang Daehyun  
Kohout Michal  
Kratochvíla Jindřic  
Lázníček Jakub  
Nickl Petr  
Poledna Martin  
Sadlek Tomáš  
Schwarz Ondřej  
Sedláček Jiří  
Smékal Martin  
Sova Marek  
Šarník Oldřich  
Šárník Pavel  
Šimek Jiří  
Utěšený Jan  
Václavek Tadeáš  

Sokol Hluboká
Beno Michal  
Beránek Petr  
Dolný Lukáš  
Drmota Radek  
Hejný Stanislav  
Janda Jakub  
Kapr Michal  
Klimovič Martin  
Konvalinka Ondřej  
Líkař Jan  
Lukáš David  
Malec James Robert  
Marek Martin  
Mařík Jakub  
Mařík Milan  
Novák Josef  
Pirgl Michal  
Soukup Michal  
Strádal Tomáš  
Šťastný David  
Vedral Karel  
Velecký Vojtěch  

Tempo Praha
Bílek Bohumil  
Brinson Brandon Car  
Čuhel Lubomír  
Edmondson Nikalas M  
Jeník Jakub  
Jiránek Vojtěch  
Knight Splinter Mc  
Korčiš Štěpán  
Kruml Petr  
Kučera František  
Kůs Vladimír  
Louda Zdeněk  
Magedanz Charles Hu  
Medřický Robert  
Nedvěd Jakub  
Nevěřil David  
Novák Martin  
Petraš Martin  
Pham Lukáš  
Posselt Aleš  
Suchánek Eduard  
Škoda Marek  
Škvor Jan  
Šusta Petr  
Valenta Petr  
Vančura Jakub  
Vít Jiří  

TJ Lokomotiva Louny
Babický David  
Burton Cory Alan  
Červa Jan  
Fousek Jan  
Holder Scott Anthon  
Janeba Tomáš  
Johnson Timothy Way  
Kohutka Martin  
Kříž Michal  
Kříž Miloš  
Kurc Michal  
Lapec Václav  
Minařík Marek  
Minařík Petr  
Mirovský Dominik  
Pecháček Stanislav  
Pobuda Tomáš  
Růžek Jan  
Srb Jiří  
Srbecký Jiří  
Srbecký Josef  
Tománek Petr  
Valoušek Petr  
Verner Jan  
Veselý Petr  
Vlášek Pavel  

Třebíč Nuclears
Cejpek Miroslav  
Číhal Milan  
Eller Michal  
Hamža Ivan  
Hricák Michal  
Jozek Pavel  
Kirdaj Petr  
Koki Petr  
Krásný Marián  
Lazar Lukáš  
Libiak Jozef  
Makovický Pavel  
Novotný Jiří  
Pantůček Michal  
Petz Ondřej  
Pisk Matěj  
Pruša Michal  
Stříbrský Vojtěch  
Toman Petr  
Urbánek Jan  
Výběr soupeře:
Blesk Jablonec  
Cannibals Šumperk  
Klasik Frýdek-Místek Ne  
Kotlářka Praha B  
Olympia Blansko  
SaB Orli Choceň  
SaBaT Praha  
Skokani Olomouc B  
Sokol Hluboká  
Tempo Praha  
TJ Lokomotiva Louny  
Třebíč Nuclears  
Výběr hřiště:
Areál Markéta  
Arrows A  
Blansko  
Choceň  
Hluboká  
Jablonec  
Kotlářka  
Louny  
SaBaT  
Skokani  
Skokani B  
Šumperk  
Tempo  
Třebíč  
Vypich  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat