Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

EXTRALIGA 2010


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Arrows Ostrava  
Cardion Hroši Brno  
Draci Brno  
Eagles Praha  
Kotlářka Praha  
Skokani Olomouc  
Technika Brno  
VSK Express Brno  
Výběr hráče:
Arrows Ostrava
Baglione Tyrone Gia  
Citovecký Martin  
Gál Jiří  
Hon Ondřej  
Janda Jakub  
Janko Michal  
Juněc Tomáš  
Kahn Gary David  
Kollár Jakub  
Kramoliš Filip  
Kubovčík Martin  
Kubovčík Petr  
Kučera Martin  
Měch Vladimír  
Míček Tomáš  
Navrátil Aleš  
Paluch Przemyslaw  
Řeháček Jan  
Schmejkal Jakub  
Seler Tomáš  
Šolc Dominik  
Truesdale Joe  
Vítek Adam  
Votava Zdeněk  
Vykoukal Marko  
Vykoukal Michael  
Zděblo Jakub  

Cardion Hroši Brno
Boda Michal  
Břeň Michal  
Čudovský Jakub  
Dvořák Martin  
Hernandez Alberto  
Hilterbrand Ben  
Holešovský Jan  
Hubatka František  
Krampol Jiří  
Kucin Jan  
Kužma Ján  
Kyrš Jakub  
Macík Tomáš  
Navrátil David  
Navrátil Richard  
Neufinger Lukáš  
Novotný Petr  
Ovesný Tomáš  
Redden Daniel Marti  
Samek Matěj  
Shapiro Paris Jake  
Talbot Nicholas Jam  
Werner David  
Wilson Daniel Jesse  
Žondra Tomáš  

Draci Brno
Ahearne Patrik Howa  
Budský Pavel  
Chroust Radim  
Červinka Tomáš  
Gumeniuk Roman  
Hajtmar Jakub  
Hrušovský Karel  
Ižold Jakub  
Jablonka Jan  
Jelínek Vojtěch  
Kocour Daniel  
Kremláček Michael  
Mc Carthy Gregory O  
Minařík Petr  
Ondráček Michal  
Ough Wayne Daniel  
Petřík Ondřej  
Polanský Tomáš  
Procházka Radek  
Schneider Martin  
Vašourek František  
Veselý Martin  

Eagles Praha
Beneš Jan  
Borecký Lukáš  
Čása Tomáš  
Drábek Jan  
Duffek Tomáš  
Hejma Matěj  
Homolka Jan  
Hušek Matěj  
Hušek Štěpán  
Jonák Jakub  
Kocura Oliver  
Koubek Jiří  
Kovář Miroslav  
Laube Martin  
Leichman Alon Barak  
Műller Michal  
Pelzl Rudolf  
Pojer Jan  
Prokop Richard  
Růžek Jan  
Schneider Martin  
Sýkora Tomáš  
Škoda Marek  
Šmidt Viktor  
Šusta Petr  
Táborský Václav  
Vrbský Ladislav  
Zýma Michael  
Zýma Petr  

Kotlářka Praha
Aubrecht Jiří  
Baroch Petr  
Barrios Basilio  
Blažek Jan  
Brož Jan  
Červenka Marek  
Červenka Martin  
Fischer Jan  
Gajdoš Marian  
Griffin Mike  
Hasík Václav  
Kohutka Jiří  
Král Michael  
Kůs Vladimír  
Magedanz Charles Hu  
Mašek Martin  
Matuška Adam  
Matuška Jakub  
Minařík Marek  
Moravec Petr  
Nesvadba Jonáš  
Síla Petr  
Sládek Jakub  
Sochor Jan  
Šůcha Matěj  
Tylš Jan  
Vančura Jakub  
Vondříčka Jan  

Skokani Olomouc
Antoš Ondřej  
Baum Evan Graham  
Blažek Václav  
Černík Jakub  
Doležel Vojtěch  
Drong Martin  
Holický Vojtěch  
Josefus Lukáš  
Kovařík Jiří  
Kropinak Brad  
Motl Martin  
Němec Radek  
Nickl Petr  
Novák Ondřej  
Plainer Tomáš  
Sova Marek  
Šimek Jiří  
Utěšený Jan  
van Duuren Bobbie J  
Veselý Lukáš  
Veselý Michal  
Zdražil Martin  

Technika Brno
Berger Lucian  
Brabec Matěj  
Burian Michal  
Caughey Trevor Lela  
Čuta Martin  
Derhak Alexander Ed  
Dudr Boris  
Hess William Jaudon  
Kočí Michal  
Langer Roman  
Marek Jiří  
Menšík Matěj  
Mráz Daniel  
Murphy Ryan Lee  
Orálek Jan  
Pokorný Jan  
Regner Robert  
Sázavský Richard  
Stříbrcký Petr  
Střítecký Martin  
Svoboda Tomáš  
Vach Radek  
Worm Matouš  
Zelinka Martin  

VSK Express Brno
Biskorovajny Tomáš  
Brychta Matěj  
Chroust Přemek  
Dubový Arnošt  
Felkl Jan  
Janíček Tomáš  
Janíček Vojtěch  
Jelínek Martin  
Jurdzin Michal  
Klimeš Aleš  
Klusáček Jiří  
Kubát Leoš  
Madej Marian  
Papež Vojtěch  
Procháczka Šimon  
Skoček Tomáš  
Slavík David  
Svobodník Ondřej  
Ševčík Richard  
Tomek Jan  
Toufar Jakub  
Vystrčil Milan  
Winkler David  
Zdražil Miroslav  
Výběr soupeře:
Arrows Ostrava  
Cardion Hroši Brno  
Draci Brno  
Eagles Praha  
Kotlářka Praha  
Skokani Olomouc  
Technika Brno  
VSK Express Brno  
Výběr hřiště:
Areál Markéta  
Arrows A  
Blansko  
Krč  
MBS  
Skokani  
Technika  
Zamilec  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat