Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

Nadstavba o extraligu 2020


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Blesk Jablonec  
Klasik Frýdek-Místek  
Olympia Blansko  
Pelikans Bučovice  
SaBaT Praha  
Sokol Hluboká  
Technika Brno  
Třebíč Nuclears  
Výběr hráče:
Blesk Jablonec
Bouček Jiří  
Brenner Adam  
Chlup Marek  
Dvorský Pavel  
Fous Matyáš  
Hikl Jiří  
Jiránek Vojtěch  
Kachurka Aliaksei  
Kavan Petr  
Kobr Ladislav  
Kocura Oliver  
Koťátko Aleš  
Kubina Michal  
Machačka Zdeněk  
Mencl Matěj  
Mencl Pavel  
Mitáček Matěj  
Riedl Karel  
Roubíček Lukáš  
Slanař Matěj  
Šafařík Filip  
Ševčík Tomáš  
Šulc Radek  
Vrána Oto  
Výbora Jan  
Výbora Jonáš  
Zikmunda David  
Zikmunda Tomáš  

Klasik Frýdek-Místek
Adamus Jindřich  
Baker Michal  
Bosák David  
Chlebek Martin  
Drong Martin  
Gurník Ondřej  
Hanko Patrik  
Hon Ondřej  
Kaplan Jakub  
Kociňák Pavel  
Koláček David  
Konečný Marek  
Kozel Matyáš  
Lapiš Damián  
Lapiš Daniel  
Matějka Filip  
Míček Tomáš  
Omelka Richard  
Pavelka Kamil  
Peške Matěj  
Pospíchal Jiří  
Prokeš Michal  
Šimiček Jiří  
Urban Šimon  
Vítek Adam  
Volný Tomáš  

Olympia Blansko
Altrichter Jan  
Barták Filip  
Blažek Aleš  
Borek Hynek  
Chadim Tomáš  
Chvátal Zdeněk  
Farkaš David  
Havlíček Štěpán  
Hrbek Tomáš  
Hřib Martin  
Hrubý Jiří  
Jelínek Tomáš  
Kabeš Ladislav  
Klanica Martin  
Kohoutek Michal  
Kostka Jakub  
Kříž Jaroslav  
Kučera Ivo  
Němec Jaroslav  
Pernička Martin  
Prudil Adam  
Prudil Michal  
Šebela Ondřej  
Tauš Václav  
Winkler David  

Pelikans Bučovice
Chavez Jose  
Čiháček Matouš  
Čiháček Šimon  
Fabian Filip  
Foitl Jiří  
Foitl Jiří  
Gartšík Adam  
Hanák Kamil  
Hegedus Josef  
Jareš Petr  
Jurčík Tomáš  
Košičan Gabriel  
Kotrba Tomáš  
Koudelka Vojtěch  
Králík Ondřej  
Krejčí Libor  
Kubečka Adam  
Kubečka Jakub  
Menšík Lukáš  
Mikulášek Jan  
Pařízek Pavel  
Posolda Marek  
Posolda Michal  
Řehůřek Lukáš  
Sedláček Milan  
Svoboda Jan  
Šmehlík Daniel  
Téllez Leonardo  
Tellez Yasser  
Vykoukal Lubomír  
Vykoukal Ondřej  
Vykoukal Tomáš  

SaBaT Praha
Černý Marek  
Dupal Kryštof  
Dupal Štěpán  
Hanuš Mikuláš  
Hasal Kryštof  
Hejtmánek Matěj  
Helus Vít  
Hrdlička Ondřej  
Jangl Filip  
Kalčev Tadeáš  
Kavan Kryštof  
Křepinský Vít  
Kříž Michal  
Lukačka Martin  
Műller Michal  
Němeček Jakub  
Novák Ondřej  
Petřina Jaroslav  
Řezníček Marek  
Riegger Daniel  
Svoboda Richard  
Tůma Jan  
Vavruša Jiří  
Veleta Antonín  
Veleta Štěpán  
Vítek Daniel  
Zatloukal Aleš  

Sokol Hluboká
Drmota Radek  
Dvořák Matěj  
Eliáš Martin  
Hajný Zdeněk  
Hanzalík Filip  
Hejný Stanislav  
Hošna Filip  
Hošna Matěj  
Janda Petr  
Jelínek David  
Jiránek Martin  
Kadlec Ondřej  
Kapr Michal  
Klang Matěj  
Klíma Martin  
Klimeš Petr  
Klimovič Martin  
Konvalinka Ondřej  
Kouba Václav  
Kouřil Petr  
Kovanda Josef  
Kovanda Josef  
Lexa Bohumil  
Líkař Jan  
Lukáš David  
Macháček Martin  
Malát Michal  
Marek Martin  
Marek Michal  
Mařík Jakub  
Mařík Milan  
Miranda Kamil  
Mlsek Jiří  
Mužík Martin  
Neubauer Patrik  
Novák Josef  
Pirgl Jan  
Pirgl Michal  
Rus Jan  
Sedláček Viktor  
Soukup Michal  
Špilauer Tomáš  
Šťastný David  
Truneček Aleš  
Tyc Matěj  
Velecký Vojtěch  
Vlach Matěj  
Vlach Vojtěch  
Vojta Petr  
Zhupanin Vasil  

Technika Brno
Brabec Matěj  
Burian Radek  
Friedmann Zdeněk  
Georgiev Georgi  
Gottschall Mário  
Havíř Jan  
Holub Lukáš  
Just Daniel  
Kelar Sebastian  
Keprta Aleš  
Klimeš Michal  
Kočí Michal  
Matějka Filip  
Menšík Matěj  
Mráz Roman  
Pomazal Vojtěch  
Regner Robert  
Sázavský Oliver  
Sázavský Richard  
Sobotka Michal  
Střítecký Martin  
Svoboda Jakub  
Vach Radomír  
Vašek Jakub  

Třebíč Nuclears
Doležal Dominik  
Dvořák Roman  
Hamža Ivan  
Hlouch Lukáš  
Hrůza Kryštof  
Kadrnožka Patrik  
Krejčiřík Marek  
Křivánek Michal  
Křivánek Miroslav  
Kutílek Zdeněk  
Libiak Jozef  
Mazura Martin  
Mergans David  
Pacal Lukáš  
Pejchal Kamil  
Prokop Milan  
Pruša Michal  
Seifer Roman  
Sklenář David  
Smejkal Lukáš  
Švihálek Martin  
Urbánek Jan  
Vávra Robin  
Výběr soupeře:
Blesk Jablonec  
Klasik Frýdek-Místek  
Olympia Blansko  
Pelikans Bučovice  
SaBaT Praha  
Sokol Hluboká  
Technika Brno  
Třebíč Nuclears  
Výběr hřiště:
Blansko  
Bučovice  
Frýdek-Místek  
Hluboká  
Jablonec  
Kraví hora  
SaBaT  
Třebíč  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat