Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

1. LIGA 2020


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Blesk Jablonec  
Hroch Brno  
Klasik Frýdek-Místek  
Pelikans Bučovice  
Skokani Olomouc  
Sokol Hluboká  
Wolfs Domažlice  
Výběr hráče:
Blesk Jablonec
Bouček Jiří  
Brenner Adam  
Chlup Marek  
Dvorský Pavel  
Fous Matyáš  
Hikl Jiří  
Jiránek Vojtěch  
Kachurka Aliaksei  
Kavan Petr  
Kobr Ladislav  
Kocura Oliver  
Koťátko Aleš  
Kubina Michal  
Machačka Zdeněk  
Mencl Matěj  
Mencl Pavel  
Mitáček Matěj  
Riedl Karel  
Roubíček Lukáš  
Slanař Matěj  
Šafařík Filip  
Ševčík Tomáš  
Šulc Radek  
Vrána Oto  
Výbora Jan  
Výbora Jonáš  
Zikmunda David  
Zikmunda Tomáš  

Hroch Brno
Bílek Jakub  
Boda Michal  
Charvát Petr  
Claus Filip  
Čudovský Jakub  
Daněk Martin  
Felkl Jan  
Fiala David  
Gumeniuk Roman  
Hřib Jan  
Janderka Petr  
Jelínek Filip  
Kalandra Ondřej  
Kocour Dan  
Krampol Jiří  
Kremláček Michael  
Kupský Vojtěch  
Macík Lukáš  
Němčanský Matyáš  
Netopilík Matěj  
Neufinger Lukáš  
Novotný Lukaš  
Novotný Petr  
Nový Víťa  
Opršal Martin  
Pospíšil Jan  
Říčný Tomáš  
Rotrekl Adam  
Schauer Marek  
Schwarzinger Mathia  
Sedláček Tomáš  
Sláma Marek  
Sobotka Martin  
Svída Viktor  
Svoboda Tomáš  
Šabacký Jan  
Šenk Filip  
Štefka Marek  
Tomeček Milan  
Vašourek František  
Večerka Boris  
Vystrčil Milan  
Whitehead Raymond  
Žondra Tomáš  

Klasik Frýdek-Místek
Adamus Jindřich  
Baker Michal  
Bosák David  
Drong Martin  
Gurník Ondřej  
Hanko Patrik  
Hon Ondřej  
Kaplan Jakub  
Kociňák Pavel  
Koláček David  
Konečný Marek  
Kozel Matyáš  
Lapiš Damián  
Lapiš Daniel  
Matějka Filip  
Míček Tomáš  
Míček Tomáš  
Omelka Richard  
Pavelka Kamil  
Peške Matěj  
Pospíchal Jiří  
Prokeš Michal  
Šimíček Jiří  
Urban Šimon  
Vítek Adam  
Vnuk Pavel  
Volný Tomáš  

Pelikans Bučovice
Chavez Jose  
Čiháček Matouš  
Čiháček Šimon  
Fabian Filip  
Foitl Jiří  
Foitl Jiří  
Gartšík Adam  
Hanák Kamil  
Hegedus Josef  
Jareš Petr  
Jurčík Tomáš  
Košičan Gabriel  
Kotrba Tomáš  
Koudelka Vojtěch  
Králík Ondřej  
Krejčí Libor  
Kubečka Adam  
Kubečka Jakub  
Menšík Lukáš  
Mikulášek Jan  
Pařízek Pavel  
Posolda Marek  
Posolda Michal  
Řehůřek Lukáš  
Sedláček Milan  
Svoboda Jan  
Šmehlík Daniel  
Téllez Leonardo  
Tellez Yasser  
Vykoukal Lubomír  
Vykoukal Ondřej  
Vykoukal Tomáš  

Skokani Olomouc
Abdelmeguid Josef S  
Antoš Ondřej  
Borůvka Jakub  
Borůvka Tomáš  
Fusek Aleš  
Gaul Maxwell  
Kohout Michal  
Kovařík Jiří  
Lázníček Matěj  
Mareš Jan  
Mik Petr  
Nastoupil Marek  
Nevrla Filip  
Plaček Filip  
Poisl Matyáš  
Poledna Martin  
Schwarz Ondřej  
Schwarz Pavel  
Smékal Martin  
Sova Marek  
Šimek Jiří  
Školoudík Jakub  
Utěšený Jan  
Veselý Lukáš  
Voják Jakub  
Vrba Vojtěch  
Zdražil Martin  

Sokol Hluboká
Drmota Radek  
Dvořák Matěj  
Eliáš Martin  
Hajný Zdeněk  
Hanzalík Filip  
Hejný Stanislav  
Hošna Filip  
Hošna Matěj  
Janda Petr  
Jelínek David  
Jiránek Martin  
Kadlec Ondřej  
Kapr Michal  
Klang Matěj  
Klíma Martin  
Klimeš Petr  
Klimovič Martin  
Konvalinka Ondřej  
Kouba Václav  
Kouřil Petr  
Kovanda Josef  
Kovanda Josef  
Lexa Bohumil  
Líkař Jan  
Lukáš David  
Macháček Martin  
Malát Michal  
Marek Martin  
Marek Michal  
Mařík Jakub  
Mařík Milan  
Miranda Kamil  
Mlsek Jiří  
Mužík Martin  
Neubauer Patrik  
Novák Josef  
Pirgl Jan  
Pirgl Michal  
Rus Jan  
Sedláček Viktor  
Soukup Michal  
Špilauer Tomáš  
Šťastný David  
Truneček Aleš  
Tyc Matěj  
Velecký Vojtěch  
Vlach Matěj  
Vlach Vojtěch  
Vojta Petr  
Zhupanin Vasil  

Wolfs Domažlice
Černý Lukáš  
Černý Matěj  
Černý Michal  
Čížek Jiří  
Dluhoš Vladimír  
Hartl Jakub  
Havel Tomáš  
Hubený Vladimír  
Kasper Pavel  
Kitzberger Daniel  
Kolář David  
Kolář Martin  
Mach Václav  
Novák Ondřej  
Novák Pavel  
Pekovič Dan  
Pekovič Daniel  
Pekovič Michal  
Peňáz Josef  
Perlovský Bohuslav  
Schneider Josef  
Skala Petr  
Strádal Tomáš  
Šašek Petr  
Škorňák Petr  
Štefek Michal  
Šup František  
Trávníček Lukáš  
Vavroch Mirek  
Veber Ondřej  
Votruba Štěpán  
Weber Martin  
Zelenka Pavel  
Výběr soupeře:
Blesk Jablonec  
Hroch Brno  
Klasik Frýdek-Místek  
Pelikans Bučovice  
Skokani Olomouc  
Sokol Hluboká  
Wolfs Domažlice  
Výběr hřiště:
Bučovice  
Domažlice  
Frýdek-Místek  
Hluboká  
Hroši  
Jablonec  
Skokani  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat