Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

Open nadstavba 1 ligy 2019


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Hroch Brno  
Pelikans Bučovice  
SaB Orli Choceň  
Wolfs Domažlice  
Výběr hráče:
Hroch Brno
Bílek Jakub  
Boda Michal  
Čudovský Jakub  
Daněk Martin  
Felkl Jan  
Fiala David  
Gumeniuk Roman  
Hřib Jan  
Janderka Petr  
Jelínek Filip  
Kalandra Ondřej  
Kocour Dan  
Krampol Jiří  
Kremláček Michael  
Neufinger Lukáš  
Novotný Lukaš  
Novotný Petr  
Oppelt Tomáš  
Opršal Martin  
Pospíšil David  
Říčný Tomáš  
Sedláček Tomáš  
Sobotka Martin  
Svída Viktor  
Svoboda Tomáš  
Šenk Filip  
Štoudek Daniel  
Vašourek František  
Žondra Tomáš  

Pelikans Bučovice
Chavez Jose  
Čiháček Matouš  
Čiháček Šimon  
Foitl Jiří  
Foitl Jiří  
Gartšík Adam  
Janík Karel  
Kotrba Tomáš  
Koudelka Vojtěch  
Králík Ondřej  
Krejčí Libor  
Kubečka Adam  
Kubečka Jakub  
Mikulášek Jan  
Posolda Marek  
Posolda Michal  
Prokop Milan  
Prudil Adam  
Sedláček Milan  
Šmehlík Daniel  
Tellez Yasser  
Vykoukal Lubomír  
Vykoukal Ondřej  
Vykoukal Tomáš  

SaB Orli Choceň
Andrle Michal  
Andrle Tomáš  
Bříza Lukáš  
Cahlík Tomáš  
Chocholouš Petr  
Chocholouš Vít  
Christoph Lukáš  
Cifra Marek  
Dobruský Martin  
Ell Jan  
Holman Zdeněk  
Hubálek Ondřej  
Jansa Jakub  
Jeřábek Jaroslav  
Kadoch David  
Kadrmas Ondřej  
Kudláček Filip  
Minář Karel  
Novotný Petr  
Potštejnský Tomáš  
Příhoda Jiří  
Přikryl Jakub  
Reynoso Alberto  
Shejbal Petr  
Šrut Martin  
Zelený Michal  
Žlábek Jan  
Žufánek Jakub  
Žufánek Jan  

Wolfs Domažlice
Bureš Petr  
Černý Lukáš  
Černý Matěj  
Černý Michal  
Dluhoš Vladimír  
Hartl Jakub  
Havel Tomáš  
Hubený Vladimír  
Jahn Oldřich  
Kabourek Jan  
Kasper Pavel  
Kitzberger Daniel  
Kolář David  
Mach Václav  
Malý Michal  
McCarthy Gregory  
Novák Ondřej  
Novák Pavel  
Pekovič Dan  
Pekovič Daniel  
Pekovič Michal  
Peňáz Josef  
Perlovský Bohuslav  
Schneider Josef  
Schneider Josef  
Skala Petr  
Strádal Tomáš  
Šašek Petr  
Škorňák Petr  
Štefek Michal  
Šup František  
Trávníček Lukáš  
Veber Ondřej  
Weber Martin  
Zelenka Pavel  
Zelenka Pavel  
Výběr soupeře:
Hroch Brno  
Pelikans Bučovice  
SaB Orli Choceň  
Wolfs Domažlice  
Výběr hřiště:
Bučovice  
Choceň  
Domažlice  
Hroši  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat