Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

Nadstavba o extraligu 2019


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Blesk Jablonec  
Klasik Frýdek-Místek  
Olympia Blansko  
SaBaT Praha  
Skokani Olomouc  
Sokol Hluboká  
Technika Brno  
Třebíč Nuclears  
Výběr hráče:
Blesk Jablonec
Barát Martin  
Bouček Jiří  
Brenner Adam  
Dvorský Pavel  
Fous Matyáš  
Hikl Jiří  
Jiránek Vojtěch  
Kachurka Aliaksei  
Kobr Ladislav  
Koťátko Aleš  
Kubina Michal  
Machačka Zdeněk  
Mencl Pavel  
Musil František  
Procházka Matyáš  
Riedl Karel  
Roubíček Lukáš  
Slanař Matěj  
Šafařík Filip  
Ševčík Tomáš  
Uhnavý Jakub  
Výbora Jan  
Výbora Jonáš  
Zahálka Tomáš  
Zikmunda David  
Zikmunda Tomáš  

Klasik Frýdek-Místek
Adamus Jindřich  
Baker Michal  
Drong Martin  
Gurník Ondřej  
Hanko Patrik  
Hon Ondřej  
Kaplan Jakub  
Kociňák Pavel  
Koláček David  
Konečný Marek  
Kozel Matyáš  
Lapiš Daniel  
Míček Tomáš  
Pavelka Kamil  
Pospíchal Jiří  
Šimíček Jiří  
Urban Šimon  
Vítek Adam  
Volný Tomáš  

Olympia Blansko
Blažek Aleš  
Farkaš David  
Havlíček Štěpán  
Hrubý Jiří  
Jelínek Tomáš  
Kabeš Ladislav  
Kocman Zdeněk  
Kohoutek Michal  
Kostka Jakub  
Kostka Ota  
Kříž Jaroslav  
Kučera Ivo  
Lakmeche Theo  
Lošťák David  
Musil Radek  
Nebenfuhr Jan  
Němec Jaroslav  
Oshiro Yuta  
Šebela Ondřej  

SaBaT Praha
Babor Martin  
Bílek Tomáš  
Černý Marek  
Dijck Rick  
Dupal Kryštof  
Dupal Štěpán  
Hais Eduard  
Hanuš Mikuláš  
Hasal Kryštof  
Hejtmánek Matěj  
Helus Vít  
Hrdlička Ondřej  
Kavan Kryštof  
Křepinský Vít  
Kříž Michal  
Lovecký Adam  
Lukačka Martin  
Němeček Jakub  
Petřina Jaroslav  
Procházka Matouš  
Řezníček Marek  
Šišolák Matěj  
Škvařil Jan  
Šonský Evžen  
Špimr Martin  
Teramura Naoki  
Tůma Jan  
Veleta Štěpán  
Vítek Daniel  
Zatloukal Aleš  

Skokani Olomouc
Antoš Ondřej  
Borůvka Jakub  
Borůvka Tomáš  
Felt Mason  
Gonzalez Michael  
Hlavička Marek  
Kohout Michal  
Kovařík Jiří  
Lázníček Matěj  
Mik Petr  
Minardi Fabrizio  
Paku Koichi  
Poledna Martin  
Přikryl Vít  
Schwarz Ondřej  
Schwarz Pavel  
Sitár Viliam  
Smékal Martin  
Sova Marek  
Šimek Jiří  
Školoudík Pavel  
Utěšený Jan  
Veselý Lukáš  
Woods Justin  
Zdražil Martin  

Sokol Hluboká
Dvořák Matěj  
Hejný Stanislav  
Hošna Filip  
Jiránek Martin  
Klimovič Martin  
Konvalinka Ondřej  
Kouba Václav  
Líkař Jan  
Lukáš David  
Marek Martin  
Marek Michal  
Mařík Jakub  
Miranda Camilo  
Miranda Kamil  
Mlsek Jiří  
Neubauer Patrik  
Novák Josef  
Pirgl Michal  
Sasaki Kodai  
Sasayama Yasuhiro  
Soukup Michal  
Šťastný David  
Velecký Vojtěch  
Vlach Matěj  
Vlach Vojtěch  
Vojta Petr  
Zhupanin Vasil  

Technika Brno
Adámek Ondřej  
Berg Ryan  
Bláha Vojtěch  
Burian Radek  
Georgiev Georgi  
Goleš Petr  
Gottschall Mário  
Janíček Tomáš  
Just Daniel  
Kelar Sebastian  
Klimeš Michal  
Klusáček Jiří  
Kocourek Brian Mich  
Kočí Michal  
Koizumi Michihiro  
Komanec Rudolf  
Matějka Filip  
Menšík Matěj  
Mráz Daniel  
Mráz Roman  
Murphy Matthew  
Nechvátal Martin  
Pomazal Vojtěch  
Regner Robert  
Sázavský Oliver  
Sázavský Richard  
Seko Kaito  
Střítecký Martin  
Svoboda Jakub  
Vašek Jakub  
Wechsler Adam  

Třebíč Nuclears
Bridis Trey  
Chadim Tomáš  
Doležal Dominik  
Fejta Daniel  
Flores Jose  
Gillespie Brent  
Green Reece  
Gregor Jan  
Hamža Ivan  
Hlouch Lukáš  
Holmes Timothy  
Kadrnožka Patrik  
Klanica Martin  
Krejčiřík Marek  
Křivánek Michal  
Křivánek Miroslav  
Kutílek Zdeněk  
Libiak Jozef  
Mazura Martin  
Pejchal Kamil  
Pernička Martin  
Pruša Michal  
Sklenář David  
Smejkal Lukáš  
Urbánek Jan  
Vávra Robin  
Výběr soupeře:
Blesk Jablonec  
Klasik Frýdek-Místek  
Olympia Blansko  
SaBaT Praha  
Skokani Olomouc  
Sokol Hluboká  
Technika Brno  
Třebíč Nuclears  
Výběr hřiště:
Blansko  
Frýdek-Místek  
Hluboká  
Jablonec  
Kotlářka  
SaBaT  
Skokani  
Technika  
Třebíč  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat