Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

1. LIGA 2019


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Blesk Jablonec  
Hroch Brno  
Klasik Frýdek-Místek  
Pelikans Bučovice  
SaB Orli Choceň  
SaBaT Praha  
Sokol Hluboká  
Wolfs Domažlice  
Výběr hráče:
Blesk Jablonec
Bouček Jiří  
Brenner Adam  
Dvorský Pavel  
Fous Matyáš  
Hikl Jiří  
Jiránek Vojtěch  
Kachurka Aliaksei  
Kapička Jan  
Kobr Ladislav  
Koťátko Aleš  
Kubina Michal  
Machačka Zdeněk  
Mencl Pavel  
Mitáček Matěj  
Musil František  
Procházka Matyáš  
Riedl Karel  
Roubíček Lukáš  
Slanař Matěj  
Šafařík Filip  
Ševčík Tomáš  
Uhnavý Jakub  
Výbora Jan  
Výbora Jonáš  
Zahálka Tomáš  
Zikmunda David  
Zikmunda Tomáš  

Hroch Brno
Bílek Jakub  
Boda Michal  
Čudovský Jakub  
Daněk Martin  
Felkl Jan  
Fiala David  
Gumeniuk Roman  
Hřib Jan  
Janderka Petr  
Jelínek Filip  
Kalandra Ondřej  
Kocour Dan  
Krampol Jiří  
Kremláček Michael  
Neufinger Lukáš  
Novotný Lukaš  
Novotný Petr  
Oppelt Tomáš  
Opršal Martin  
Pospíšil David  
Puškár Michal  
Říčný Tomáš  
Sedláček Tomáš  
Svída Viktor  
Svoboda Tomáš  
Šenk Filip  
Štoudek Daniel  
Vašourek František  
Wechsler Adam  
Žondra Tomáš  

Klasik Frýdek-Místek
Adamus Jindřich  
Baker Michal  
Drong Martin  
Gurník Ondřej  
Hanko Patrik  
Hon Ondřej  
Kaplan Jakub  
Kociňák Pavel  
Koláček David  
Konečný Marek  
Kozel Matyáš  
Kubovčík Martin  
Lapiš Daniel  
Míček Tomáš  
Pavelka Kamil  
Pospíchal Jiří  
Šimíček Jiří  
Urban Šimon  
Vítek Adam  
Volný Tomáš  

Pelikans Bučovice
Chavez Jose  
Čiháček Matouš  
Čiháček Šimon  
Foitl Jiří  
Foitl Jiří  
Gartšík Adam  
Janík Karel  
Kotrba Tomáš  
Koudelka Vojtěch  
Králík Ondřej  
Krbušek Ivo  
Krejčí Libor  
Kubečka Adam  
Kubečka Jakub  
Mikulášek Jan  
Posolda Marek  
Posolda Michal  
Prokop Milan  
Prudil Adam  
Sedláček Milan  
Šmehlík Daniel  
Tellez Yasser  
Vykoukal Lubomír  
Vykoukal Ondřej  
Vykoukal Tomáš  

SaB Orli Choceň
Andrle Michal  
Andrle Tomáš  
Bříza Lukáš  
Cahlík Tomáš  
Chocholouš Petr  
Chocholouš Vít  
Christoph Lukáš  
Cifra Marek  
Dobruský Martin  
Ell Jan  
Gonzáles Carlos  
Holman Zdeněk  
Hubálek Ondřej  
Jansa Jakub  
Jeřábek Jaroslav  
Kadoch David  
Kadrmas Ondřej  
Kudláček Filip  
Minář Karel  
Novotný Petr  
Potštejnský Tomáš  
Příhoda Jiří  
Přikryl Jakub  
Shejbal Petr  
Šrut Martin  
Zelený Michal  
Žufánek Jakub  
Žufánek Jan  

SaBaT Praha
Babor Martin  
Bílek Tomáš  
Černý Marek  
Dijck Rick  
Dupal Kryštof  
Dupal Štěpán  
Hanuš Mikuláš  
Hasal Kryštof  
Hejtmánek Matěj  
Helus Vít  
Hrdlička Ondřej  
Kavan Kryštof  
Krause Jakub  
Křepinský Vít  
Kříž Michal  
Lovecký Adam  
Němeček Jakub  
Peřina Šimon  
Petřina Jaroslav  
Procházka Matouš  
Řezníček Marek  
Riegger Daniel  
Šišolák Matěj  
Škvařil Jan  
Šonský Evžen  
Špimr Martin  
Teramura Naoki  
Tůma Jan  
Vavruša Jiří  
Veleta Štěpán  
Zatloukal Aleš  

Sokol Hluboká
Beno Michal  
Černý Vojtěch  
Drmota Radek  
Dvořák Matěj  
Dvořák Ondřej  
Hajný Zdeněk  
Hejný Stanislav  
Hošna Filip  
Janda Petr  
Jiránek Martin  
Kadlec Ondřej  
Kapr Michal  
Klíma Martin  
Klimeš Petr  
Klimovič Martin  
Konvalinka Ondřej  
Kortus Lukáš  
Kouba Václav  
Kouřil Petr  
Kovanda Josef  
Kubát Michal  
Kubata Petr  
Kukrál Tomáš  
Kus Matěj  
Lavička Viktor  
Líkař Jan  
Lukáš David  
Macháček Martin  
Marek Martin  
Marek Michal  
Mařík Jakub  
Mařík Milan  
MICHALEC Jan  
Miranda Camilo  
Miranda Kamil  
Mlsek Jiří  
Mužík Martin  
NÉMETH Miroslav  
Neubauer Patrik  
Novák Josef  
Novota Jiří  
Pavlátka Pavel  
Pirgl Jan  
Pirgl Michal  
Protiva Jakub  
Punda Vaclav  
PUNDA Vojtěch  
Rus Jan  
Sasaki Kodai  
Sladký Jan  
Smetana David  
Soukup Marek  
Soukup Michal  
Soukup Ondřej  
Sýkora Ondřej  
Špilauer Jan  
Špilauer Tomáš  
Šťastný David  
Šutera Erik  
Truneček Aleš  
Tyc Matěj  
Velecký Vojtěch  
Vlach Matěj  
Vlach Vojtěch  
Vojta Petr  
Vopátek Jan  
Zhupanin Vasil  

Wolfs Domažlice
Bureš Petr  
Černý Lukáš  
Černý Matěj  
Černý Michal  
Dluhoš Vladimír  
Hartl Jakub  
Hartl Tomáš  
Havel Tomáš  
Hubený Vladimír  
Kasper Pavel  
Kitzberger Daniel  
Mach Václav  
Martinec David  
McCarthy Gregory  
Novák Ondřej  
Novák Pavel  
Pekovič Dan  
Pekovič Daniel  
Pekovič Michal  
Peňáz Josef  
Perlovský Bohuslav  
Schneider Josef  
Skala Petr  
Strádal Tomáš  
Šašek Petr  
Škorňák Petr  
Šťastný Miroslav  
Štefek Michal  
Šup František  
Trávníček Lukáš  
Vavroch Mirek  
Veber Ondřej  
Votruba Štěpán  
Weber Martin  
Zelenka Pavel  
Výběr soupeře:
Blesk Jablonec  
Hroch Brno  
Klasik Frýdek-Místek  
Pelikans Bučovice  
SaB Orli Choceň  
SaBaT Praha  
Sokol Hluboká  
Wolfs Domažlice  
Výběr hřiště:
Blansko  
Bučovice  
Choceň  
Domažlice  
Frýdek-Místek  
Hluboká  
Hroši  
Jablonec  
SaBaT  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat