Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

EXTRALIGA U18 2019


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Arrows Ostrava  
Cardion Hroši Brno  
Draci Brno  
Eagles Praha  
Klasik Frýdek-Místek  
Kotlářka Praha  
Patriots Liberec  
SaBaT Praha  
Skokani Olomouc  
Tempo Praha  
Třebíč Nuclears  
Trojan Warriors  
Výběr hráče:
Arrows Ostrava
Blacha Kacper  
Bogdalík Tobias  
Dudek Emil  
Gajdica Viktor  
Gřeš Adam  
Hrbáč Martin  
Hurta Lukáš  
Kaiseršat Erik  
Kaloč Sebastian  
Kazimirski Martin  
Kovala Michal  
Kovalský Benedinkt  
Ondroušek Vít  
Ožana Vojtěch  
Pavelka Vojtěch  
Pjontek Matyáš  
Plaček Michal  
Plšek Adam  
Šín Alexandr  
Šín Jakub  
Štencel Jakub  
Tsametis Andreas  
Votava Filip  
Všetečka Šimon  
Zajac Patryk Adam  

Cardion Hroši Brno
Bílek Jakub  
Charvát Petr  
Dadák Lukáš  
Dokoupil Viktor  
Doležal Kryštof  
Doležal Matyáš  
Fiala David  
Fučík Kryštof  
Hanzal Kryštof  
Kalandra Ondřej  
Kubů Robert  
Kupský Vojtěch  
Kurdiovský Jan  
Macík Lukáš  
Němčanský Matyáš  
Netopilík Matěj  
Novotný Lukaš  
Nový Víťa  
Oppelt Tomáš  
Pokorný Michal  
Pospíšil Jan  
Přikryl Sebastian  
Říčný Tomáš  
Rotrekl Adam  
Schwarzinger Mathia  
Sedláček Tomáš  
Svída Viktor  
Šenk Filip  
Štylárek Robin  
Tomeček Milan  
Vaněk Tobiáš  
Voleš Jan  
Whitehead Raymond  
Zachoval Tomáš  

Draci Brno
Chadim Tomáš  
Chlubna Ondřej  
Chvátal David  
Drápela Šimon  
Dufka Petr  
Filip Ondřej  
Hrbek Tomáš  
Kotačka Jakub  
Koukal Ondřej  
Králík Ondřej  
Lochman Ondřej  
Malý Lukáš  
Mergans David  
Moštěk Patrik  
Pernička Martin  
Polgár Dominik  
Prokop Milan  
Prudil Adam  
Šťastný Tomáš  
Večerka Boris  
Vlach Matěj  

Eagles Praha
Antoň Michal  
Bauer David  
Best Michael  
Grundmann Martin  
Hajný Jakub  
Jiránek Martin  
Kabele Jakub  
Kohout Michal  
Kolev Vasko  
Konrád Jan  
Kvapil Matěj  
Láska Martin  
Mareš David  
Novák Antonín  
Podroužek David  
Prandžev Aleš  
Schenk Jakub  
Slabý Marek  
Uhlík Jan  
Uhlíř Jan  
Vaňač Ondřej  
Vojta Petr  
Zavadil Tadeáš  
Zavřel Filip  

Klasik Frýdek-Místek
Bosák David  
Buščík Vojtěch  
Komjathy Kryštof  
Kozel Matyáš  
Lacika Miroslav  
Lapiš Damián  
Martin Dominik  
Mašek Patrik  
Menšík Daniel  
Mohyla Tomáš  
Oháňka Vít  
Omelka Richard  
Peške Matěj  
Sochací Dan  
Vida Dominik  
Vnuk Pavel  
Volný Tomáš  
Vybíral Antonín  
Waloszková Lucie  

Kotlářka Praha
Arellanes Gabriel  
Bačo david  
Beránek Jan  
Bušek Matěj  
Cacák Jan  
Drapák Dominik  
Eis Jan  
Gray Phillip  
Hanuška Jeroným  
Heller Jan  
Hrdlička Vít  
Janda Albert  
Janoušek Jiří  
Jasanský Artur  
Kalina Kryštof  
Kepka Lukáš  
Klaška Martin  
Knobloch Adalbert  
Kocián Martin  
Komárek Jakub  
Komorous David  
Komorous Jan  
Kornacki Matyáš  
Morgan Ben  
Ovčaří Rudolf  
Paseka Adam  
Schwenk Jakub  
Stach Adam  
Šebek Vojtěch  
Tortorici Joey  
Vlach Matěj  
Vlach Vojtěch  
Yamato Jakub  

Patriots Liberec
Brenner Adam  
Chuchut Jan  
Erdenedavaa Sukhkhu  
Franz Šimon  
Hikl Jiří  
Hochman Samuel  
Hrabák Alex  
Johann Oliver  
Kabeš Vojtěch  
Kareis Štěpán  
Kout Štěpán  
Lank Miloslav  
Pažout Martin  
Rasl Matyáš  
Šašek Michal  
Žák Stanislav  
Žák Václav  

SaBaT Praha
Bubínek Lukáš  
Červa Jan  
Faltus Jakub  
Hanuš Mikuláš  
Hasal Kryštof  
Helus Vít  
Hrdlička Ondřej  
Janeček Tomáš  
Kavan Kryštof  
Kočí Jakub  
Krause Jakub  
Nosek Eduard  
Nováček Matyáš  
Pácal Šimon  
Polz Kryštof  
Svoboda Richard  
Šlez David  
Šteiniger Michal  
Veleta Štěpán  

Skokani Olomouc
Abdelmeguid Josef S  
Bělík Filip  
Biskup Ondřej  
Borůvka Tomáš  
Chyzhman Adrian  
Falašta Tomáš  
Gaul Maxwell  
Grygar Matěj  
Hlavička Marek  
Jedynak Jan  
Kukučka Matěj  
Lýzner Jan  
Mik Ondřej  
Nevrla Filip  
Opavský Filip  
Patrovský Tomáš  
Plaček Filip  
Poisl Matyáš  
Školoudík Jakub  

Tempo Praha
Bureš Václav  
Čížkovský Jan  
Draxler Mikuláš  
Hluchý Viktor  
Janega Vojtěch  
Jelínek David  
Jirásek Šimon  
Klang Matěj  
Kusák Lukáš  
Lukavský Kryštof  
Lukavský Sebastian  
Malát Michal  
Moravec Matyáš  
Neubauer Patrik  
O´Rourke Nicolas  
Pleyer Daniel  
Pokorný Jan  
Posselt Jakub  
Rak Aleš  
Rychmach Jan  
Skála Antonín  
Šimák Michal  
Šimek Alex  
Tauchen Tadeáš  
Vank Ondřej  
Vybíral Zdeněk  
Zelenka Michal  

Třebíč Nuclears
Chytka Štěpán  
Dohnal Ladislav  
Fejta Daniel  
Fencl Martin  
Hrabec Jan  
Hrozníček Ondřej  
Kadrnožka Patrik  
Klee Jan  
Kolmann Filip  
Krejčiřík Marek  
Křivánek Miroslav  
Malena David  
Minařík Adam  
Pacal Lukáš  
Palko Marcel  
Seifer Roman  
Skála Adam  
Smejkal Lukáš  
Sůva Oldřich  
Šabacký Jan  
Tretera Petr  
Tretera Tomáš  
Urban Teodor  
Urbánek Jan ml.  
Vávra Adam  
Veselý Adam  
Worbis Šimon  
Žličař Dušan  

Trojan Warriors
Adams Benjamin  
Atkinson Brodie  
Buršík Marek  
Chromý František  
Fadljevič Samuel  
Janatka Jakub  
Jangl Filip  
Kalčev Tadeáš  
Kilián Šimon  
Knespl Šimon  
Krause Matěj  
Kubeš Martin  
Kubias Jáchym  
Murphy Liam  
Nováček Vincent  
Pechal Jan  
Schwarz Albert  
Sirotek Šimon  
Skuček Nicolas  
Sobotka Martin  
Svoboda Václav  
Šimůnek Ondřej  
Šišolák Theodor  
Veleta Antonín  
Vojtěch Štěpán  
Vrána Roman  
Žďárský Petr  
Výběr soupeře:
Arrows Ostrava  
Cardion Hroši Brno  
Draci Brno  
Eagles Praha  
Klasik Frýdek-Místek  
Kotlářka Praha  
Patriots Liberec  
SaBaT Praha  
Skokani Olomouc  
Tempo Praha  
Třebíč Nuclears  
Trojan Warriors  
Výběr hřiště:
Areál Markéta  
Arrows A  
Frýdek-Místek  
Hroši  
Kotlářka  
Krč  
Krč (světla)  
Liberec  
MBS  
SaBaT  
Skokani  
Tempo  
Třebíč  
Vypich  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat