Nadstavba o extraligu 2018


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Blesk Jablonec  
Klasik Frýdek-Místek Ne  
Olympia Blansko  
SaBaT Praha  
Skokani Olomouc  
Sokol Hluboká  
Technika Brno  
Třebíč Nuclears  
Výběr hráče:
Blesk Jablonec
Barát Martin  
Bouček Jiří  
Chlup Marek  
Dvorský Pavel  
Fous Matyáš  
Hikl Jiří  
Jiránek Vojtěch  
Kachurka Aliaksei  
Kavan Petr  
Koťátko Aleš  
Kubina Michal  
Machačka Zdeněk  
Mencl Pavel  
Mitáček Matěj  
Musil František  
Procházka Matyáš  
Riedl Karel  
Roubíček Lukáš  
Slanař Matěj  
Souček Jakub  
Šafařík Filip  
Šafařík Filip  
Ševčík Tomáš  
Šulc Radek  
Uhnavý Jakub  
Výbora Jan  
Výbora Jonáš  
Zahálka Tomáš  
Zikmunda David  
Zikmunda Tomáš  
Zumr Petr  

Klasik Frýdek-Místek Ne
Adamus Jindřich  
Baker Michal  
Chlebek Martin  
Drong Eduard  
Drong Martin  
Fajkoš Zbyněk  
Geryk Jakub  
Gurník Ondřej  
Hanko Patrik  
Hon Ondřej  
Kaplan Jakub  
Kociňák Pavel  
Kokošinský Martin  
Koláček David  
Konečný Marek  
Kozel Matyáš  
Lapiš Daniel  
Míček Tomáš  
Pavelka Kamil  
Pospíchal Jiří  
Prokeš Michal  
Satoria Matěj  
Šimíček Jiří  
Šmoldas Martin  
Urban Šimon  
Vítek Adam  
Volný Tomáš  

Olympia Blansko
Barták Filip  
Blažek Aleš  
Farkaš David  
Havlíček Štěpán  
Hrubý Jiří  
Jarůšek Martin  
Jelínek Tomáš  
Jelínek Zdeněk  
Kabeš Ladislav  
Kohoutek Michal  
Konvalinka Miroslav  
Kostka Jakub  
Kříž Jaroslav  
Kučera Ivo  
Lošťák David  
Němec Jaroslav  
Procházka Pavel  
Šebela Ondřej  
Šustal Jiří  
Ue Natsuhiko  
Yasuda Akimasa  

SaBaT Praha
Babor Martin  
Bílek Jan  
Bílek Tomáš  
Černý Marek  
Dijck Rick  
Doskočil Michal  
Dupal Kryštof  
Dupal Štěpán  
Hais Eduard  
Hanuš Mikuláš  
Hasal Kryštof  
Hejtmánek Matěj  
Helus Vít  
Ibn Ezra David  
Jaroměřský Štěpán  
Krause Jakub  
Křepinský Vít  
Kříž Michal  
Němeček Jakub  
Peřina Šimon  
Petřina Jaroslav  
Procházka Matouš  
Řezníček Marek  
Riegger Daniel  
Šišolák Matěj  
Škvařil Jan  
Šonský Evžen  
Špimr Martin  
Tůma David  
Tůma Jan  
Tůma Jiří  
Tvrz Daniel  
Vavruša Jiří  
Veleta Štěpán  
Větrovský Daniel  
Vít Tomáš  
Zatloukal Aleš  

Skokani Olomouc
Adamus Jindřich  
Antoš Ondřej  
Borůvka Jakub  
Chapman Joel  
Černík Jakub  
Daněk Filip  
Fusek Aleš  
Hlavička Marek  
Kohout Michal  
Košata Ondřej  
Kovařík Jiří  
Lázníček Matěj  
Mareš Jan  
Mik Petr  
Poledna Martin  
Přikryl Vít  
Prokeš Michal  
Schwarz Ondřej  
Schwarz Pavel  
Smékal Martin  
Sova Marek  
Šimek Jiří  
Utěšený Jan  
Van der Linden Nath  
Veselý Lukáš  
Voják Jakub  
Vrba Vojtěch  
Zdražil Martin  
Zhupanin Vasil  

Sokol Hluboká
Dvořák Matěj  
Eliáš Martin  
Hejný Stanislav  
Herbster Quentin  
Hošna Filip  
Kapr Michal  
Klimovič Martin  
Konvalinka Ondřej  
Kouba Václav  
Kukrál Tomáš  
Líkař Jan  
Lukáš David  
Marek Martin  
Marek Michal  
Mařík Jakub  
Miranda Kamil  
Mlsek Jiří  
Mužík Martin  
Neubauer Patrik  
Novák Josef  
Pirgl Michal  
Rus Jan  
Smetana David  
Soukup Michal  
Špilauer Tomáš  
Šťastný David  
Tyc Matěj  
Velecký Vojtěch  
Vlach Matěj  
Vlach Vojtěch  
Vojta Petr  
Zhupanin Vasil  

Technika Brno
Adámek Ondřej  
Bláha Vojtěch  
Brabec Matěj  
Burian Radek  
Gallardo August  
Georgiev Georgi  
Goleš Petr  
Gottschall Mário  
Janík Karel  
Johnson Julian  
Just Daniel  
Kelar Sebastian  
Keprta Aleš  
Klimeš Michal  
Kočí Michal  
Lincoln Dominique  
Matějka Filip  
Mráz Daniel  
Nechvátal Martin  
Nováček Milan  
Pomazal Vojtěch  
Regner Martin  
Regner Robert  
Rivera Joe  
Sázavský Oliver  
Sázavský Richard  
Stejskal Ondrej  
Stříbrcký Petr  
Střítecký Martin  
Svoboda Jakub  
Škaroupka Martin  
Štingl Jan  
Švábenský Vojta  
Tellez Yasser  
Vach Radomír  
Vašek Jakub  
Zelinka Martin  

Třebíč Nuclears
Brandon Valentin  
Cameron Daniel  
Davis Derron  
Doležal Dominik  
Dvořák Roman  
Ešmír Michal  
Falco Joshua  
Garcia Jesus  
Green Reece  
Gregor Jan  
Hamža Ivan  
Hlouch Lukáš  
Krejčiřík Marek  
Křivánek Michal  
Křivánek Miroslav  
Kutílek Zdeněk  
Libiak Jozef  
Mazura Martin  
Novotný Jiří  
Pacal Lukáš  
Pejchal Kamil  
Pruša Michal  
Sklenář David  
Tauš Václav  
Touron Luis  
Urbánek Jan  
Vašek Jakub  
Vávra Robin  
Viera Alejandro  
Winkler David  
Výběr soupeře:
Blesk Jablonec  
Klasik Frýdek-Místek Ne  
Olympia Blansko  
SaBaT Praha  
Skokani Olomouc  
Sokol Hluboká  
Technika Brno  
Třebíč Nuclears  
Výběr hřiště:
Blansko  
Frýdek-Místek  
Hluboká  
Jablonec  
SaBaT  
Skokani  
Technika  
Třebíč  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat