Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

1. LIGA 2018


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Blesk Jablonec  
Hroch Brno  
Klasik Frýdek-Místek Ne  
Pelikans Bučovice  
SaB Orli Choceň  
SaBaT Praha  
Sharks Spálené Poříčí  
Sokol Hluboká  
Wolfs Domažlice  
Výběr hráče:
Blesk Jablonec
Barát Martin  
Bouček Jiří  
Chlup Marek  
Dvorský Pavel  
Fous Matyáš  
Hikl Jiří  
Jiránek Vojtěch  
Kachurka Aliaksei  
Kavan Petr  
Koťátko Aleš  
Kubina Michal  
Machačka Zdeněk  
Mencl Pavel  
Mitáček Matěj  
Musil František  
Procházka Matyáš  
Riedl Karel  
Roubíček Lukáš  
Slanař Matěj  
Souček Jakub  
Šafařík Filip  
Šafařík Filip  
Ševčík Tomáš  
Šulc Radek  
Uhnavý Jakub  
Výbora Jan  
Výbora Jonáš  
Zahálka Tomáš  
Zikmunda David  
Zikmunda Tomáš  
Zumr Petr  

Hroch Brno
Bílek Jakub  
Boček Tomáš  
Boda Michal  
Čudovský Jakub  
Daněk Martin  
Felkl Jan  
Gumeniuk Roman  
Hřib Jan  
Janderka Petr  
Jelínek Filip  
Kalandra Ondřej  
Kocour Dan  
Krampol Jiří  
Macík Lukáš  
Mánek Jakub  
Mc Dowall Kenneth  
Neufinger Lukáš  
Novotný Lukaš  
Novotný Petr  
Oppelt Tomáš  
Opršal Martin  
Rovný Jan  
Rutta Jindřich  
Samek Matěj  
Sedláček Tomáš  
Sobotka Martin  
Svída Viktor  
Svoboda Tomáš  
Šenk Filip  
Štoudek Daniel  
Vašourek František  
Vondráček Štěpán  
Whitehead Raymond  
Zachoval Lukáš  
Zachoval Tomáš  
Žondra Tomáš  

Klasik Frýdek-Místek Ne
Adamus Jindřich  
Baker Michal  
Chlebek Martin  
Drong Eduard  
Drong Martin  
Fajkoš Zbyněk  
Geryk Jakub  
Gurník Ondřej  
Hanko Patrik  
Hon Ondřej  
Kaplan Jakub  
Kociňák Pavel  
Kokošinský Martin  
Koláček David  
Konečný Marek  
Kozel Matyáš  
Lapiš Daniel  
Míček Tomáš  
Pavelka Kamil  
Pospíchal Jiří  
Prokeš Michal  
Satoria Matěj  
Šimíček Jiří  
Šmoldas Martin  
Urban Šimon  
Vítek Adam  
Volný Tomáš  

Pelikans Bučovice
Barák Martin  
Bulva Jakub  
Chavez Jose  
Čiháček Matouš  
Foitl Jiří  
Foitl Jiří  
Georgiev Georgi  
Hernandez Alberto  
Janík Karel  
Kotrba Tomáš  
Koudelka Vojtěch  
Krbušek Ivo  
Krejčí Libor  
Kubečka Adam  
Kubečka Jakub  
Mikulášek Jan  
Posolda Marek  
Posolda Michal  
Sedláček Milan  
Svoboda Jakub  
Šedivý Tomáš  
Šmehlík Daniel  
Tellez Yasser  
Vykoukal Lubomír  
Vykoukal Ondřej  
Vykoukal Tomáš  

SaB Orli Choceň
Andrle Michal  
Andrle Tomáš  
Bříza Lukáš  
Cahlík Tomáš  
Chocholouš Petr  
Chocholouš Vít  
Christoph Lukáš  
Cifra Marek  
Dobruský Martin  
Ell Jan  
Hubálek Ondřej  
Jeřábek Jaroslav  
Kadoch David  
Kadrmas Ondřej  
Krč Matěj  
Kudláček Filip  
Novotný Petr  
Pilc Jan  
Potštejnský Tomáš  
Shejbal Petr  
Šrut Martin  
Zelený Michal  
Žufánek Jakub  
Žufánek Jan  

SaBaT Praha
Babor Martin  
Bílek Jan  
Bílek Tomáš  
Černý Marek  
Dijck Rick  
Doskočil Michal  
Dupal Kryštof  
Dupal Štěpán  
Hais Eduard  
Hanuš Mikuláš  
Hasal Kryštof  
Hejtmánek Matěj  
Helus Vít  
Hrdlička Ondřej  
Ibn Ezra David  
Jaroměřský Štěpán  
Kavan Kryštof  
Krause Jakub  
Křepinský Vít  
Kříž Michal  
Němeček Jakub  
Peřina Šimon  
Petřina Jaroslav  
Procházka Matouš  
Řezníček Marek  
Riegger Daniel  
Šišolák Matěj  
Škvařil Jan  
Šonský Evžen  
Špimr Martin  
Tůma David  
Tůma Jan  
Tůma Jiří  
Tvrz Daniel  
Vavruša Jiří  
Veleta Štěpán  
Větrovský Daniel  
Vít Tomáš  
Zatloukal Aleš  

Sharks Spálené Poříčí
Čížek Jiří  
Ebelendr Tomáš  
Fridrich Václav  
Kališ Radim  
Kotek Jiří  
Kučera Michal  
Kuryluk Petr  
Linda Jiří  
Linhart Jakub  
Linhart Matej  
Mikuš Lubomír  
Němec Petr  
Novák Kryštof  
Paur Lukáš  
Pech Adolf  
Peňáz Josef  
Prantner Radek  
Šašek Petr  
Šrámek Alexander  
Šrámek Pavel  
Šrámek Pavel st  
Vavřík Tomáš  
Vavroch Mirek  
Vybíral Michal  
Zíka Pavel  

Sokol Hluboká
Dvořák Matěj  
Eliáš Martin  
Hejný Stanislav  
Herbster Quentin  
Hošna Filip  
Kapr Michal  
Klimovič Martin  
Konvalinka Ondřej  
Kouba Václav  
Kukrál Tomáš  
Líkař Jan  
Lukáš David  
Marek Martin  
Marek Michal  
Mařík Jakub  
Miranda Kamil  
Mlsek Jiří  
Mužík Martin  
Neubauer Patrik  
Novák Josef  
Pirgl Michal  
Rus Jan  
Smetana David  
Soukup Michal  
Špilauer Tomáš  
Šťastný David  
Tyc Matěj  
Velecký Vojtěch  
Vlach Matěj  
Vlach Vojtěch  
Vojta Petr  
Zhupanin Vasil  

Wolfs Domažlice
Černý Lukáš  
Černý Matěj  
Černý Michal  
Dluhoš Vladimír  
Hartl Tomáš  
Hubený Vladimír  
Mach Václav  
McCarthy Gregory  
Novák Ondřej  
Novák Pavel  
Pekovič Michal  
Perlovský Bohuslav  
Schneider Josef  
Skala Petr  
Strádal Tomáš  
Štefek Michal  
Šup František  
Trávníček Lukáš  
Weber Martin  
Výběr soupeře:
Blesk Jablonec  
Hroch Brno  
Klasik Frýdek-Místek Ne  
Pelikans Bučovice  
SaB Orli Choceň  
SaBaT Praha  
Sharks Spálené Poříčí  
Sokol Hluboká  
Wolfs Domažlice  
Výběr hřiště:
Blansko  
Bučovice  
Choceň  
Domažlice  
Frýdek-Místek  
Hluboká  
Hroši  
Jablonec  
Kraví hora  
Krč  
Krč (světla)  
SaBaT  
Spálené Poříčí  
Šumperk  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat