Český baseballový pohár 2018


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Bongo Liberec  
Cannibals Šumperk  
Cardion Hroši Brno  
Draci Brno  
Eagles Praha  
Fulleros de la Habana  
Klasik Frýdek-Místek Ne  
Kotlářka Praha  
Kotlářka Praha B  
Miners Kladno  
Old Boys Praha  
Olympia Blansko  
Rakovník Red Crayfish  
Skokani Olomouc  
Skokani Olomouc B  
Sparks Mladé Buky  
Technika Brno  
Třebíč Nuclears  
Výběr hráče:
Bongo Liberec
Barát Martin  
Chlíbek Václav  
Černý David  
Černý Lukáš  
Fous Matyáš  
Havlík Michal  
Horáček Zdeněk  
Hovorka Vít  
Johann Jaromír  
Kronďák Daniel  
Kronďák Viktor  
Kuřák Pavel  
Machačka Zdeněk  
Machart Daniel  
Moravec Luboš  
Pytloun Jan  
Riedl Karel  
Rindt Jan  
Roubíček Lukáš  
Rychlovský Petr  
Ševčík Tomáš  
Štryncl Marek  
Tomín Michal  
Výbora Jan  
Výbora Jonáš  

Cannibals Šumperk
Cahlík Tomáš  
Hiller David  
Kamler Matěj  
Karabina Tomáš  
Kavrentzis Konstant  
Krč Matěj  
Kurečka Antonín  
Kylar Radek  
Lang Tomáš  
Langer Roman  
Mikuška Radek  
Pros Martin  
Sitta Jakub  
Zelený Michal  

Cardion Hroši Brno
Bareš Martin  
Barto Jeffrey  
Boček Tomáš  
Boda Michal  
Claus Filip  
Derhak Alexander  
Dvořák Martin  
Jacques Adam  
Janderka Petr  
Jelínek Filip  
Kalandra Ondřej  
Kocour Dan  
Kollár Martin  
Krampol Jiří  
Kremláček Michael  
Kucin Jan  
Mánek Jakub  
Mc Dowall Kenneth  
Menšík Matěj  
Menšík Miroslav  
Menšík Vojtěch  
Neufinger Lukáš  
Novotný Petr  
Ondracek Michal  
Ondráček Jakub  
Ondráček Michal  
Ondroušek Dan  
Opršal Martin  
Rovný Jan  
Sitár Jaroslav  
Svoboda Tomáš  
Swagerty Stephen  
Štoudek Daniel  
Tatar Martin  
Trunkát Lukáš  
Vašourek František  
Wechsler Adam  
Žondra Tomáš  

Draci Brno
Budský Pavel  
Chadim Pavel  
Chroust Přemek  
Chroust Radim  
Chvátal Zdeněk  
Čapka Filip  
Čapka Hynek  
Čech Petr  
Červinka Martin  
Dubový Arnošt  
Felkl Jan  
Furko Ondřej  
Hajtmar Adam  
Hajtmar Jakub  
Hrušovský Karel  
Hubbard Dondrei  
Hudeček Lukáš  
Hussey John  
Janíček Lukáš  
Jurčík Tomáš  
Kalábek Martin  
Klanica Martin  
Kratochvíl Igor  
Lochman Ondřej  
Minařík Petr  
Moštěk Filip  
Nebenfuhr Jan  
Nesňal Arnošt  
Pernička Martin  
Polanský Tomáš  
Pospíšil Vojtěch  
Řehůřek Lukáš  
Roemer Wesley  
Schneider Martin  
Sobotka Michal  
Šedý Radim  
Tauš Václav  
Vašourek Jan  
Veselý Martin  

Eagles Praha
Aschermann Martin  
Best Michael  
Blažek Šimon  
Bužga Vojtěch  
Chlup Marek  
Chlup Vladimír  
Dědek Matěj  
Dijck Rick  
Duffek Tomáš  
Grundmann Martin  
Hegr Ondřej  
Hejma Matěj  
Homolka Jan  
Hospodský Jan  
Imramovský Jan  
Josefus Lukáš  
Kachurka Aliaksei  
Kohout Michal  
Kvapil Ondřej  
Laube Martin  
Machačka Zdeněk  
Mareš David  
Mencl Matěj  
Mencl Pavel  
Novotný Tomáš  
Petrus Tomáš  
Pojer Jan  
Sandoval David  
Šmidt Viktor  
Šulc Radek  
Thurber Taylor  
Uhnavý Jakub  
Vojta Petr  
Výbora Jan  
Výbora Jonáš  
Wittig Joseph  
Zýma Michal  
Zýma Petr  

Fulleros de la Habana
Blažek Jan  
Brádka Jan  
Červa Jan  
Dědek Matěj  
Filgas Jonáš  
Gorecki Jan  
Hernández Barrios B  
Jaksch Karel  
Kaucký Richard  
Klenot Josef  
Kopřiva Jakub  
Korčák Jiří  
Masařík Vojtěch  
Matějovský Michal  
Mudra Jan  
Novotný Slavomír  
Petr Jan  
Petr Tomáš  
Podzimek Jakub  
Procházka Matouš  
Řezáč Michal  
Synek Josef  
Vaněk František  
Vild Jan  
Vlček Petr  
Vojáček Michal  

Klasik Frýdek-Místek Ne
Adamus Jindřich  
Baker Michal  
Chlebek Martin  
Drong Eduard  
Drong Martin  
Fajkoš Zbyněk  
Geryk Jakub  
Gurník Ondřej  
Hanko Patrik  
Hon Ondřej  
Kociňák Pavel  
Koláček David  
Konečný Marek  
Kozel Matyáš  
Lapiš Daniel  
Pavelka Kamil  
Pospíchal Jiří  
Šimíček Jiří  
Urban Šimon  
Vítek Adam  
Volný Tomáš  

Kotlářka Praha
Aubrecht Ivan  
Blažka Ondřej  
Brebner Jackson  
Cihlář Josef  
Červenka Martin  
Ercoli Lukáš  
Jasanský Alfréd  
Král Michael  
Mulhearn Scott  
Műller Michal  
Mužík Martin  
Novák Jan  
Obst Jan  
Padyšák Daniel  
Puš Jáchym  
Sládek Jakub  
Smola Filip  
Šůcha Matěj  
Truesdale Joseph  
Tsurumaki Rio  
Vančura Jakub  
Vavruša Daniel  
Vavruša Jiří  

Kotlářka Praha B
Aubrecht Milan  
Bašus Kryštof  
Blažek Jan  
Dvořák Lukáš  
Fischer Jan  
Hlaváček Robert  
Hradecký Jan  
Kalus Štěpán  
Láznička Filip  
Matuška Adam  
Matuška Jakub  
Mertlík Tomáš  
Nesvadba Jonáš  
Opočenský Štepán  
Otta Ondřej  
Síla Petr  
Strnad Jakub  
Tylš Jakub  
Typolt Max  
Vondříčka Jan  

Miners Kladno
Baroch Petr  
Bečka Vojtěch  
Černík Pavel  
Čuhel Lubomír  
Draxler Martin  
Hořejší Jakub  
Jaklin David  
Janega Vojtěch  
Jizba Milan  
Kraus Filip  
Kučera Martin  
Mandelíček Alexande  
Nepomucký Aleš  
Neufuss Marek  
Petráček Zdeněk  
Posselt Martin  
Rak Aleš  
Schiefert Patrik  
Sobotka Jakub  
Sobotka Jan  
Svoboda Vijtěch  
Švarc Denis  
Zajíček Adam  

Old Boys Praha
Drábek Jan  
Hauba Martin  
Horáček Filip  
Horáček Vladimír  
Knobloch Jan  
Lisý Pavel  
Lukeš David  
Maňas Jan  
Maňas Petr  
Marek Roman  
Němečk Petr  
Nyč Jiří  
Pleva Jiří  
Pojer Josef  
Pojer Martin  
Pospíchal Adam  
Pospíšil Petr  
Příhoda Jaroslav  
Průša Martin  
Rychecký Libor  
Sova David  
Strnad Martin  
Víšek Jiří  
Zýma Zdeněk  

Olympia Blansko
Blažek Aleš  
Brychta Karel  
Farkaš David  
Havlíček Štěpán  
Hrubý Jiří  
Jelínek Tomáš  
Kabeš Ladislav  
Kohoutek Michal  
Kostka Jakub  
Kučera Ivo  
Lošťák David  
Němec Jaroslav  
Puškáš Ján  
Šebela Ondřej  
Šustal Jiří  
Ue Natsuhiko  
Yasuda Akimasa  

Rakovník Red Crayfish
Bajer Ondřej  
Brož Jan  
Drha Jiří  
Foltýn Pavel  
Hajný Petr  
Havel Petr  
Hejda Leoš  
Janeba Tomáš  
Klatovský Jan  
Kohutka Jiří  
Kohutka Martin  
Křikava Jiří  
Kučera František  
Pčolár Jan  
Pícha Tomáš  
Podpěra Josef  
Šindelář Pavel  

Skokani Olomouc
Absolon Tomáš  
Antoš Ondřej  
Blažek Václav  
Borůvka Jakub  
Brtník Adam  
Chapman Joel  
Doležel Vojtěch  
Flusek Martin  
Frano Petr  
Fusek Aleš  
Gazárek Martin  
Halouzka Jakub  
Hlavička Marek  
Kohout Michal  
Lázníček Matěj  
Mareš Jan  
Mik Petr  
Motl Martin  
Pávek Šimon  
Poledna Martin  
Přikryl Vít  
Schwarz Ondřej  
Schwarz Pavel  
Sitár Viliam  
Smékal Martin  
Sova Marek  
Šindelář Radek  
Utěšený Jan  
Van der Linden Nath  
Veselý Lukáš  
Voják Jakub  
Voják Václav  
Vrba Vojtěch  
Zdražil Martin  

Skokani Olomouc B
Antoš Ondřej  
Blažek Václav  
Borůvka Jakub  
Chapman Joel  
Flusek Martin  
Frano Petr  
Fusek Aleš  
Gazárek Martin  
Halouzka Jakub  
Hlavička Marek  
Kohout Michal  
Kovařík Jiří  
Lázníček Matěj  
Mik Jiří  
Mik Petr  
Poledna Martin  
Přikryl Vít  
Schwarz Ondřej  
Schwarz Pavel  
Sitár Viliam  
Sova Marek  
Šimek Jiří  
Utěšený Jan  
Van der Linden Nath  
Veselý Lukáš  
Voják Jakub  
Vrba Vojtěch  
Zdražil Martin  
Zhupanin Vasil  

Sparks Mladé Buky
Dlabal Jaroslav  
Duda Martin  
Grundmann Martin  
Grundmann Michal  
Hanák Jan  
Hurdálek Miloš  
Kuruc René  
Med Tomáš  
Počekajlo Michal  
Procházka Filip  
Roudný Robert  
Sklenár Ladislav  
Wolf Tomas  
Zengler Radim  
Zmatlík Stanislav  

Technika Brno
Adámek Ondřej  
Bláha Vojtěch  
Brabec Matěj  
Burian Radek  
Gallardo August  
Georgiev Georgi  
Goleš Petr  
Gottschall Mário  
Janík Karel  
Just Daniel  
Kelar Sebastian  
Klimeš Michal  
Kočí Michal  
Lincoln Dominique  
Matějka Filip  
Mráz Daniel  
Nechvátal Martin  
Nováček Milan  
Pomazal Vojtěch  
Regner Martin  
Regner Robert  
Rivera Joe  
Sázavský Oliver  
Sázavský Richard  
Stejskal Ondrej  
Stříbrcký Petr  
Střítecký Martin  
Škaroupka Martin  
Štingl Jan  
Švábenský Vojta  
Tellez Yasser  
Vašek Jakub  

Třebíč Nuclears
Cameron Daniel  
Davis Derron  
Doležal Dominik  
Ešmír Michal  
Falco Joshua  
Garcia Jesus  
Green Reece  
Hamža Ivan  
Hlouch Lukáš  
Hrůza Kryštof  
Kadrnožka Patrik  
Krejčiřík Marek  
Křivánek Miroslav  
Kutílek Zdeněk  
Libiak Jozef  
Mazura Martin  
Novotný Jiří  
Pacal Lukáš  
Pejchal Kamil  
Pruša Michal  
Seifer Roman  
Sklenář David  
Švihálek Martin  
Urbánek Jan  
Vávra Robin  
Viera Alejandro  
Výběr soupeře:
Bongo Liberec  
Cannibals Šumperk  
Cardion Hroši Brno  
Draci Brno  
Eagles Praha  
Fulleros de la Habana  
Klasik Frýdek-Místek Ne  
Kotlářka Praha  
Kotlářka Praha B  
Miners Kladno  
Old Boys Praha  
Olympia Blansko  
Rakovník Red Crayfish  
Skokani Olomouc  
Skokani Olomouc B  
Sparks Mladé Buky  
Technika Brno  
Třebíč Nuclears  
Výběr hřiště:
Frýdek-Místek  
Hroši  
Jablonec  
Kladno  
Kraví hora  
Krč  
Krč (světla)  
MBS  
Mladé Buky  
Roudnice  
Šumperk  
Třebíč  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat