1. LIGA 2017


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Blesk Jablonec  
Klasik Frýdek-Místek Ne  
Patriots Liberec  
Pelikans Bučovice  
SaB Orli Choceň  
SaBaT Praha  
Sharks Spálené Poříčí  
Sokol Hluboká  
Wolfs Domažlice  
Výběr hráče:
Blesk Jablonec
Barát Martin  
Bouček Jiří  
Chlup Marek  
Chlup Vladimír  
Fišer Václav  
Fous Matyáš  
Kachurka Aliaksei  
Kapička Jan  
Kavan Petr  
Kocura Oliver  
Koťátko Aleš  
Kubina Michal  
Machačka Zdeněk  
Pavlychko Vadym  
Procházka Matyáš  
Riedl Karel  
Roubíček Lukáš  
Slanař Matěj  
Šafařík Filip  
Šulc Radek  
Véle Jaroslav  
Výbora Jan  
Výbora Jonáš  
Zahálka Tomáš  
Zikmunda David  
Zikmunda Tomáš  

Klasik Frýdek-Místek Ne
Adamus Jindřich  
Baker Michal  
Chlebek Martin  
Drong Martin  
Fajkoš Zbyněk  
Gurník Ondřej  
Hanko Patrik  
Hon Ondřej  
Javier Avendano  
Kociňák Pavel  
Konečný Marek  
Lapiš Daniel  
Pardík Marcel  
Pavelka Kamil  
Petržela Benjamin  
Pospíchal Jiří  
Šimíček Jiří  
Urban Šimon  

Patriots Liberec
Aschermann Martin  
Blažek Šimon  
Brenner Adam  
Bužga Vojtěch  
Dědek Matěj  
Händl Jakub  
Hegr Ondřej  
Hikl Jiří  
Hovorka Vít  
Imramovský Jan  
Kozač Kryštof  
Kupka David  
Kvapil Ondřej  
Mencl Matěj  
Mencl Pavel  
Nemčok Viktor  
Novák Antonín  
Novotný Tomáš  
Petrus Tomáš  
Souček Jakub  
Ševčík Tomáš  
Šmidt Viktor  
Uhnavý Jakub  
Veselý Jan  
Víšek Lukáš  

Pelikans Bučovice
Barák Martin  
Čiháček Matouš  
Foitl Jiří  
Foitl Jiří  
Gartšík Adam  
Ihm Jakub  
Jelínek Filip  
Kotrba Tomáš  
Koudelka Vojtěch  
Krbušek Ivo  
Krejčí Libor  
Kubečka Adam  
Kubečka Jakub  
Mikulášek Jan  
Posolda Marek  
Posolda Michal  
Sobotka Martin  
Šedivý Tomáš  
Šmehlík Daniel  
Vykoukal Luboš  
Vykoukal Ondřej  
Vykoukal Tomáš  

SaB Orli Choceň
Bříza Lukáš  
Cahlík Tomáš  
Chocholouš Petr  
Chocholouš Vít  
Christoph Lukáš  
Cifra Marek  
Dobruský Martin  
Hubálek Ondřej  
Jeřábek Jaroslav  
Kudláček Filip  
Mládek Tomáš  
Novotný Petr  
Pecza Ondřej  
Pilc Jan  
Podhájecký Pavel  
Potštejnský Tomáš  
Příhoda Jiří  
Shejbal Petr  
Sitta Jakub  
Strnad Tomáš  
Šrut Martin  
Urban Pavel  
Vítek Adam  
Zelený Michal  
Zeman Petr  
Žufánek Jakub  

SaBaT Praha
Bílek Jan  
Bílek Tomáš  
Blažka Ondřej  
Černý Marek  
Dupal Kryštof  
Dupal Štěpán  
Hejmánek Matěj  
Jaroměřský Štěpán  
Jasanský Alfréd  
Komorous David  
Křepinský Vít  
Kříž Michal  
Matras Martin  
Městka Jan  
Němeček Jakub  
Novák Jakub  
Obst Jan  
Papp Jan  
Peřina Šimon  
Petřina Jaroslav  
Puš Jáchym  
Řezníček Marek  
Riegger Daniel  
Šišolák Matěj  
Škvařil Jan  
Šonský Evžen  
Tůma David  
Tůma Jan  
Tůma Jiří  
Tvrz Daniel  
Vavruša Jiří  
Zatloukal Aleš  
Závada David  

Sharks Spálené Poříčí
Bažant Tomáš  
Čížek Jiří  
Drnek Miroslav  
Janeš Jiří  
Jíra Pavel  
Kobes Vojtěch  
Kopáček Jakub  
Linda Jiří  
Linhart Jakub  
Linhart Matej  
Malina Karel  
Němec Petr  
Novák Kryštof  
Peňáz Josef  
Podloucký Lukáš  
Prantner Radek  
Šrámek Alexander  
Šrámek Pavel  
Šrámek Pavel st  
Vavřík Tomáš  
Vavroch Mirek  
Vybíral Michal  
Vyskočil Aleš  
Zíka Pavel  
Zollpriester Jiří  

Sokol Hluboká
Cejpek Miroslav  
Drda Tomáš  
Dvořák Matěj  
Eliáš Martin  
Hejný Stanislav  
Hošna Filip  
Kapr Michal  
Klimovič Martin  
Konvalinka Ondřej  
Kukrál Tomáš  
Líkař Jan  
Lukáš David  
Marek Martin  
Mařík Jakub  
Miranda Kamil  
Mlsek Jiří  
Novák Josef  
Pirgl Michal  
Rus Jan  
Smetana David  
Solano Justin  
Soukup Michal  
Šťastný David  
Tyc Matěj  
Vlach Vojtěch  
Zhupanin Vasil  

Wolfs Domažlice
Bureš Petr  
Černý Matěj  
Černý Michal  
Dluhoš Vladimír  
Hartl Tomáš  
Jahn Oldřich  
Kasper Pavel  
Mach Václav  
McCarthy Gregory  
Novák Ondřej  
Novák Pavel  
Pekovič Michal  
Perlovský Bohuslav  
Schneider Josef  
Skala Petr  
Strádal Tomáš  
Štefek Michal  
Šup František  
Trávníček Lukáš  
Valenta Petr  
Weber Martin  
Výběr soupeře:
Blesk Jablonec  
Klasik Frýdek-Místek Ne  
Patriots Liberec  
Pelikans Bučovice  
SaB Orli Choceň  
SaBaT Praha  
Sharks Spálené Poříčí  
Sokol Hluboká  
Wolfs Domažlice  
Výběr hřiště:
Bučovice  
Choceň  
Domažlice  
Frýdek-Místek  
Hluboká  
Jablonec  
Krč (světla)  
Liberec  
SaBaT  
Spálené Poříčí  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat