Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

Český baseballový pohár 2016


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Arrows Ostrava  
Bongo Liberec  
Cannibals Šumperk  
Cardion Hroši Brno  
Cardion Hroši Brno C  
Draci Brno  
Eagles Praha  
Kotlářka Praha  
Miners Kladno  
Old Boys Praha  
Olympia Blansko  
Pelikans Bučovice  
Rakovník Red Crayfish  
Rytíři Trutnov  
SaB Orli Choceň  
Sharks Spálené Poříčí  
Skokani Olomouc  
Technika Brno  
Technika Brno B  
Tempo Titans C  
Třebíč Nuclears  
Wolfs Domažlice  
Výběr hráče:
Cardion Hroši Brno
Barto Jeffrey  
Claus Filip  
Claus Martin  
Dvořák Martin  
Fejta Vojtěch  
Gumeniuk Roman  
Hrazdílek Adam  
Hřib Jan  
Janderka Petr  
Janoud Tomáš  
Kocour Dan  
Král Adam  
Krampol Jiří  
Kraut Svatoslav  
Kucin Jan  
Mánek Jakub  
Menšík Miroslav  
Menšík Vojtěch  
Morbidelli Dominic  
Neufinger Lukáš  
Novotný Petr  
Ondráček Jakub  
Ondroušek Dan  
Opršal Martin  
Ovesný Tomáš  
Salzmann Benjamin  
Samek Matěj  
Sázavský Richard  
Seiser Claus  
Sláma Marek  
Svoboda Tomáš  
Štoudek Daniel  
Urbina Elroy  
Wechsler Adam  
Žondra Tomáš  

Draci Brno
Budský Pavel  
Chroust Přemek  
Chroust Radim  
Čapka Filip  
Čech Petr  
Červinka Martin  
Derhak Alexander  
Dubový Arnošt  
Felkl Jan  
Furko Ondřej  
Hajtmar Adam  
Hajtmar Jakub  
Holland Adam  
Hrušovský Karel  
Ižold Jakub  
Janíček Lukáš  
Jarvis Jason  
Kalábek Martin  
Kremláček Michael  
Minařík Petr  
Moštěk Filip  
Nebenfuhr Jan  
Ondráček Michal  
Polanský Tomáš  
Sandersius Gabriel  
Schneider Martin  
Sobotka Michal  
Vašourek František  
Vašourek Jan  

Eagles Praha
Blažek Šimon  
Borecký Lukáš  
Bužga Vojtěch  
Chlup Marek  
Chlup Vladimír  
Dijck Rick  
Duffek Tomáš  
Hejma Matěj  
Hernández Barrios B  
Homolka Jan  
Hušek Matěj  
Josefus Lukáš  
Kachurka Aliaksei  
Kozač Kryštof  
Laube Martin  
Lukashevich Aliakse  
Novotný Radim  
Pelzl Rudolf  
Pojer Jan  
Šulc Radek  
Vítek Daniel  
Zýma Michal  
Zýma Petr  

Kotlářka Praha
Aubrecht Ivan  
Battaglia Ryan John  
Bílek Tomáš  
Blažek Jan  
Blažka Ondřej  
Cihlář Josef  
Červenka Marek  
Červenka Martin  
Ercoli Lukáš  
Jasanský Alfréd  
Král Michael  
Matuška Adam  
Městka Jan  
Minařík Marek  
Monticello Benjamin  
Moravec Petr  
Mužík Martin  
Nilsson Mitchell  
Novák Jan  
Obst Jan  
Ochoa Diaz Roldan  
Padyšák Daniel  
Richards Kristopher  
Síla Petr  
Sládek Jakub  
Smola Filip  
Šůcha Matěj  
Truesdale Joe  
Vančura Jakub  
Vavruša Daniel  
Vavruša Jiří  
Závada Daniel  

Old Boys Praha
Lukeš David  
Němečk Petr  
Nyč Jiří  
Pleva Jiří  
Pojer Martin  
Pospíchal Adam  
Pospíšil Petr  
Sova David  
Strnad Martin  
Víšek Jiří  

Olympia Blansko
Barták Filip  
Blažek Aleš  
Farkaš David  
Felkl Martin  
Havlíček Štěpán  
Hrubý Jiří  
Jarůšek Martin  
Jelínek Tomáš  
Jelínek Zdeněk  
Kašpárek Roman  
Kocman Zdeněk  
Kohoutek Michal  
Kolář Libor  
Konvalinka Miroslav  
Kostka Jakub  
Kříž Jaroslav  
Kučera Ivo  
Lošťák David  
Navrátil Richard  
Němec Jaroslav  
Procházka Pavel  
Prudil Michal  
Puškáš Ján  
Šustal Jiří  
Veselka Jakub  
Žáček Jaroslav  

SaB Orli Choceň
Bříza Lukáš  
Chocholouš Petr  
Chocholouš Vít  
Christoph Lukáš  
Cifra Marek  
Kudláček Filip  
Pilc Jan  
Shejbal Petr  
Šrut Martin  

Skokani Olomouc
Antoš Ondřej  
Borůvka Jakub  
Cosgrove Tyson  
Doležel Vojtěch  
Fusek Aleš  
Kohout Michal  
Kovařík Jiří  
Lázníček Matěj  
Mik Petr  
Navrátil Aleš  
Poledna Martin  
Přikryl Vít  
Ramirez Devon  
Schwarz Ondřej  
Schwarz Pavel  
Sitár Viliam  
Skoták Přemysl  
Šimek Jiří  
Utěšený Jan  
Václavek Tadeáš  
Van der Linden Nath  
Veselý Lukáš  
Voják Jakub  
Voják Václav  
Zdražil Martin  
Výběr soupeře:
Arrows Ostrava  
Bongo Liberec  
Cannibals Šumperk  
Cardion Hroši Brno  
Cardion Hroši Brno C  
Draci Brno  
Eagles Praha  
Kotlářka Praha  
Miners Kladno  
Old Boys Praha  
Olympia Blansko  
Pelikans Bučovice  
Rakovník Red Crayfish  
Rytíři Trutnov  
SaB Orli Choceň  
Sharks Spálené Poříčí  
Skokani Olomouc  
Technika Brno  
Technika Brno B  
Tempo Titans C  
Třebíč Nuclears  
Wolfs Domažlice  
Výběr hřiště:
Blansko  
Choceň  
Domažlice  
Hroši  
Kladno  
Krč  
Krč (světla)  
Roudnice  
Skokani  
Spálené Poříčí  
Šumperk  
Trutnov  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat