Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

EXTRALIGA U18 2015


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Arrows Ostrava  
Blesk Jablonec  
Cardion Hroši Brno  
Draci Brno 17  
Draci Brno 18  
Eagles Praha  
Kotlářka Praha  
SaBaT Praha  
Skokani Olomouc  
Technika Brno  
Tempo Praha  
Třebíč Nuclears  
Výběr hráče:
Arrows Ostrava
Adamus Jindřich  
Černý Daniel  
Čontoš David  
Daněk Filip  
Dus Jonáš  
Grepl Jakub  
Humlíček Jan  
Illek David  
Kazimirski Petr  
Košata Ondřej  
Kovala Tomáš  
Kubica Jakub  
Miavec Daniel  
Musil Šimon  
Ovčačík Vojtěch  
Polach Ondřej  
Prokeš Michal  
Satoria Matěj  
Satoria Ondřej  

Blesk Jablonec
Chlup Marek  
Fišer Václav  
Fous Matyáš  
Händl Samuel  
Kavan Petr  
Kovač Jan  
Machačka Zdeněk  
Raibr Marek  
Reidl Karel  
Roubíček Jakub  
Roubíček Lukáš  
Stehlík Jakub  
Štěpán Petr  
Vlach Stanislav  
Zahálka Tomáš  

Cardion Hroši Brno
Claus Filip  
Claus Martin  
Fejta Vojtěch  
Hala Martin  
Hrazdílek Adam  
Jacques Adam  
Kocour Max  
Krejčí Daniel  
Mánek Jakub  
Menšík Vojtěch  
Ondroušek Dan  
Průša Tomáš  
Scheicher Moritz  
Štoudek Daniel  
Vondráček Štěpán  
Zachoval Lukáš  

Draci Brno 17
Bareš Martin  
Bednář Jan  
Chadim Tomáš  
Chvátal Zdeněk  
Fabian Filip  
Jurčík Tomáš  
Kolek Tomáš  
Kotačka Michal  
Krůl Michal  
Peška Sebastián  
Pospíšil Filip  
Řehůřek Lukáš  
Stejskal Adam  
Tauš Václav  
Vašek Jakub  
Večerka Viktor  

Draci Brno 18
Čapka Filip  
Červinka Martin  
Dufka Petr  
Furko Ondřej  
Geidl Christian  
Hřib Martin  
Jarolím Adam  
Kalábek Martin  
Klanica Martin  
Lochman Ondřej  
Menšík Lukáš  
Nebenfuhr Jan  
Panáček Martin  
Schmied Richard  
Šedý Radim  

Eagles Praha
Aschermann Martin  
Blažek Šimon  
Bužga Vojtěch  
Falkouski Roman  
Fujiwara Naoya  
Gonzalez Felipe  
Hegr Ondřej  
Holakovský Jiří  
Hrdlička Marek  
Imramovský Jan  
Kobr Hubert  
Kozač Kryštof  
Kvapil Ondřej  
Malík David  
Mencl Matěj  
Novák Antonín  
Novotný Tomáš  
Novozámský Václav  
Petrov Daniel  
Petrus Tomáš  
Plecháč Matěj  
Průcha Tomáš  
Strejc Jakub  
Šrámek Alexander  
Šrámek Pavel  
Tichý Jiří  
Voženílek Jakub  

Kotlářka Praha
Bílek Jan  
Bílek Tomáš  
Boháček Jakub  
Drtina Matěj  
Gryc Tomáš  
Handzel Jiří  
Hošna Filip  
Hrdlička Tomáš  
Jasanský Alfréd  
Kočka Jan  
Lovecký Adam  
Marek Lukáš  
Maršál Jakub  
Městka Jan  
Novák František  
Novák Jakub  
Obst Jan  
Padyšák Daniel  
Papp Jan  
Pčolár Jan  
Puš Jáchym  
Smola Filip  
Závada Daniel  
Závada David  
Zikmund Marek  

SaBaT Praha
Bánský Marek  
Dvořák Dominik  
Fanta Maxim  
Havlík Filip  
Jaroměřský Štěpán  
Matras Martin  
Merta Dominik  
Riegger Daniel  
Ringsmuth Lukáš  
Růžička Jakub  
Šimšík Ondřej  
Škvařil Jan  

Skokani Olomouc
Albrecht David  
Borůvka Jakub  
Brančík Matyáš  
Flusek Martin  
Klička Patrik  
Konečný Kryštof  
Langer Matěj  
Livingstone Samuel  
Lýzner Tomáš  
Mik Petr  
Pávek Šimon  
Pavela Vojtěch  
Sitár Viliam  
Velešík Lukáš  

Technika Brno
Burian Radek  
Dvořák Vítek  
Kelar Sebastian  
Kollár Martin  
Kubáň Šimon  
Nováček Milan  
Pixa Patrik  
Sázavský Oliver  
Sázavský Oskar  
Škaroupka Martin  
Štingl Jan  
Tatar Martin  
Trávník Kryštof  
Trunkát Lukáš  
Wachsberger Pavel  
Wechsler Adam  

Tempo Praha
Kolouch Pavel  
Lidický Patrik  
Mikš Marián  
Paluš Vojta  
Pláteník Matěj  
Pokorný Adam  
Pšenička Michal  
Schätz Filip  
Seiner Michael  
Skopový Jiří  
Slavík Petr  
Střeštík Dominik  
Šuran Martin  
Troják Lukáš  
Vinický Matyáš  
Vondrák Matouš  
Vrubel Adam  
Wija Jakub  
Zelenka Martin  

Třebíč Nuclears
Bence Roman  
Doležal Dominik  
Dvořák Roman  
Hlouch Lukáš  
Hrůza Kryštof  
Krejčiřík Marek  
Křivánek Michal  
Mazura Jiří  
Mazura Martin  
Novotný Radim  
Prchal Miroslav  
Preininger Jan  
Sapík Viktor  
Sklenář David  
Slatinský Adam  
Vávra Robin  
Vostal Leoš  
Výběr soupeře:
Arrows Ostrava  
Blesk Jablonec  
Cardion Hroši Brno  
Draci Brno 17  
Draci Brno 18  
Eagles Praha  
Kotlářka Praha  
SaBaT Praha  
Skokani Olomouc  
Technika Brno  
Tempo Praha  
Třebíč Nuclears  
Výběr hřiště:
Areál Markéta  
Arrows A  
Hroši  
Jablonec  
Kraví hora  
Krč  
MBS  
SaBaT  
Skokani  
Tempo  
Třebíč  
Třebíč-Hvězda  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat