Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

Českomoravská liga 2015


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Blesk Jablonec  
Klasik Frýdek-Místek Ne  
Olympia Blansko  
SaB Orli Choceň  
SaBaT Praha  
Sokol Hluboká  
Třebíč Nuclears  
Wolfs Domažlice  
Výběr hráče:
Blesk Jablonec
Barát Martin  
Bouček Jiří  
Chlup Marek  
Chlup Vladimír  
Čepelka Jakub  
Fišer Václav  
Fous Matyáš  
Koťátko Aleš  
Kubina Michal  
Machačka Zdeněk  
Mitáček Matěj  
Reidl Karel  
Roubíček Jakub  
Roubíček Lukáš  
Šafařík Filip  
Šikl Petr  
Šulc Radek  
Véle Jaroslav  
Výbora Jan  
Výbora Jonáš  
Zahálka Tomáš  
Zikmunda David  
Zikmunda Tomáš  

Klasik Frýdek-Místek Ne
Adamus Jindřich  
Baker Michal  
Bumbala Lukáš  
Chlebek Martin  
Čech Petr  
Drong Eduard  
Drong Martin  
Fajkoš Zbyněk  
Gurník Ondřej  
Haladej Aleš  
Hanko Patrik  
Hon Ondřej  
Knopp Michal  
Kociňák Pavel  
Lapiš Daniel  
Maštalíř Jan  
Míček Jan  
Míček Tomáš  
Pardík Marcel  
Petržela Benjamin  
Pospíchal Jiří  
Šmoldas Martin  
Tomek Jan  
Urban Šimon  
Vítek Adam  
Vludarčík Filip  
Votava Zdeněk  
Vykoukal Marko  
Vykoukal Michael  

Olympia Blansko
Barták Filip  
Blažek Aleš  
Brychta Karel  
Farkaš David  
Havlíček Štěpán  
Hrubý Jiří  
Jelínek Tomáš  
Jelínek Zdeněk  
Kabeš Ladislav  
Kocman Zdeněk  
Kohoutek Michal  
Kolář Libor  
Komprda Michal  
Konopiský Karel  
Konvalinka Miroslav  
Kostka Jakub  
Krejčíř Jaroslav  
Kučera Ivo  
Lošťák David  
Navrkal Ondřej  
Němec Jaroslav  
Procházka Pavel  
Prudil Michal  
Puškáš Ján  
Šustal Jiří  
Vít Tomáš  
Žáček Jaroslav  

SaB Orli Choceň
Bříza Lukáš  
Chocholouš Petr  
Chocholouš Vít  
Christoph Lukáš  
Dobruský Martin  
Hubálek Ondřej  
Jansa Jakub  
Kudláček Filip  
Mládek Tomáš  
Mrština Jan  
Novotný Petr  
Podhájecký Pavel  
Příhoda Jiří  
Řezáč Petr  
Strnad Tomáš  
Šrut Martin  
Urbánek Jiří  
Urbánek Martin  
Zeman Petr  
Žlábek Jan  

SaBaT Praha
Babor Martin  
Bárta David  
Černý Marek  
Daniel Tvrz  
Dupal Kryštof  
Dupal Štěpán  
Hais Eduard  
Hejmánek Matěj  
Hurdálek Miloš  
Jaroměřský Štěpán  
Jedlička Tomáš  
Křepinský Vít  
Kříž Michal  
Peřina Šimon  
Petřina Jaroslav  
Riegger Daniel  
Škvařil Jan  
Šonský Evžen  
Tor Michal  
Tůma David  
Tůma Jan  
Tůma Jiří  
Vavruša Jiří  
Větrovský Daniel  
Zatloukal Aleš  

Sokol Hluboká
Drda Tomáš  
Drmota Radek  
Dvořák Matěj  
Hejný Stanislav  
Hošna Filip  
Janda Jakub  
Kapr Michal  
Klíma Martin  
Klimovič Martin  
Konvalinka Ondřej  
Líkař Jan  
Lukáš David  
Marek Martin  
Mařík Jakub  
Mařík Milan  
Miranda Kamil  
Mlsek Jiří  
Mužík Martin  
Novák Josef  
Pirgl Michal  
Punda Vaclav  
Rus Jan  
Schandl Albert  
Smetana David  
Soukup Michal  
Špilauer Tomáš  
Šťastný David  
Tyc Matěj  
Velecký Vojtěch  
Zhupanin Vasil  

Třebíč Nuclears
Břeň Michal  
Cejpek Miroslav  
Doležal Dominik  
Hamža Ivan  
Jozek Pavel  
Kutílek Zdeněk  
Lee Braden  
Libiak Jozef  
Mazura Jiří  
Monticello Benjamin  
Netolička Jan  
Novotný Jiří  
Novotný Radim  
Ochoa Diaz Roldan  
Pacal Stanislav  
Pantůček Michal  
Pejchal Kamil  
Preininger Jan  
Pruša Michal  
Sitár Jaroslav  
Sklenář David  
Sýkora Jiří  
Tindall Joshua  
Toman Petr  
Urbánek Jan  
Winkler David  

Wolfs Domažlice
Černý Michal  
Egr Jiří  
Havel Tomáš  
Houška Jan  
Hudec Svatopluk  
Kasper Pavel  
Mach Václav  
Malina Karel  
Novák Ondřej  
Novák Pavel  
Pekovič Daniel  
Pekovič Michal  
Peňáz Josef  
Perlovský Bohuslav  
Schneider Josef  
Skala Petr  
Strádal Tomáš  
Škorňák Petr  
Šťastný Miroslav  
Štefek Michal  
Šup František  
Trávníček Lukáš  
Veber Ondřej  
Votruba Štěpán  
Weber Martin  
Výběr soupeře:
Blesk Jablonec  
Klasik Frýdek-Místek Ne  
Olympia Blansko  
SaB Orli Choceň  
SaBaT Praha  
Sokol Hluboká  
Třebíč Nuclears  
Wolfs Domažlice  
Výběr hřiště:
Arrows A  
Blansko  
Choceň  
Domažlice  
Frýdek-Místek  
Hluboká  
Jablonec  
Liberec  
SaBaT  
Šumperk  
Třebíč  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat