Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

Českomoravská liga 2012


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Blesk Jablonec  
Klasik Frýdek-Místek  
SaB Orli Choceň  
SaBaT Praha  
Sokol Hluboká  
Tempo Praha  
Třebíč Nuclears  
Arrows Ostrava B  
Cardion Hroši Brno B  
Draci Brno B  
Eagles Praha B  
Kotlářka Praha B  
Výběr hráče:
Arrows Ostrava B
Adamus Jindřich  
Brus Vít  
Číž David  
Dluhoš Jan  
Dluhoš Vladimír  
Hon Ondřej  
Illek David  
Janko Michal  
Juněc Tomáš  
Kaplan Jakub  
Kollár Jakub  
Král Adam  
Kramoliš Filip  
Krejčiřík Daniel  
Kučera Martin  
Měch Vladimír  
Micorek Marek  
Míček Tomáš  
Novák Jakub  
Ondra Tomáš  
Pail Patrik  
Reich Dominik  
Satoria Ondřej  
Schmejkal Jakub  
Syřena Petr  
Šmoldas Martin  
Tabaček Filip  
Vítek Adam  

Blesk Jablonec
Barát Martin  
Bouček Jiří  
Chlup Vladimír  
Dvorský Pavel  
Havlík Michal  
Koťátko Aleš  
Kubina Michal  
Kůs Antonín  
Roubíček Jan  
Slanař Matěj  
Svačina Jakub  
Šafařík Filip  
Šulc Radek  
Véle Jaroslav  
Výbora Jan  
Výbora Jonáš  
Zikmunda David  
Zikmunda Tomáš  

Cardion Hroši Brno B
Boda Michal  
Bosý Martin  
Bošanský Marek  
Claus Filip  
Čudovský Jakub  
Donovan Jeffrey Ala  
Dvořák Martin  
Gasho Richard Allan  
Hernandez Alberto  
Hrazdílek Adam  
Hřib Jan  
Hubatka František  
Janderka Petr  
Janíček Tomáš  
Janíček Vojtěch  
Janoud Tomáš  
Jelínek Filip  
Klimeš Aleš  
Klusáček Jiří  
Košir Adam  
Krampol Jiří  
Kraut Svatoslav  
Kucin Jan  
Machovec Marek  
Macík Tomáš  
Marek Tomáš  
Neufinger Lukáš  
Ondráček Jakub  
Opršal Martin  
Papež Vojtěch  
Pentek Oliver  
Samek Matěj  
Sláma Marek  
Svobodník Ondřej  
Takubo Kenshoku  
Zdražil Miroslav  
Žondra Tomáš  

Draci Brno B
Bartl Jan  
Blackmore Matthew  
Brice Thomas  
Chadim Pavel  
Chroust Přemek  
Chroust Radim  
Čapka Hynek  
Derhak Alexander Ed  
Dubový Arnošt  
Felkl Jan  
Gumeniuk Roman  
Hajtmar Adam  
Hajtmar Jakub  
Ižold Jakub  
Jareš Petr  
Javorský David  
Jelínek Vojtěch  
Jukl Michal  
Jukl Václav  
Kocour Daniel  
Kováč Michal  
Kremláček Michael  
Moštěk Filip  
Nesňal Arnošt  
Polanský Tomáš  
Rašek Jan  
Rovný Jan  
Schneider Martin  
Sobotka Michal  
Svoboda Jan  
Tomek Jan  
Vašourek František  
Vašourek Jan  

Eagles Praha B
Bárta David  
Benátčan Dominik  
Beneš Jan  
Bužga Matěj  
Dědek Matěj  
Dědek Vojtěch  
Gorecki Jan  
Herold Martin  
Hospodský Jakub  
Josefus Lukáš  
Kachurka Aliaksei  
Kania Richard  
Kocura Oliver  
Maťko Ondra  
Mencl Matěj  
Mencl Pavel  
Novák Ondřej  
Podzimek Jakub  
Pokorný Otto  
Salajka Prokop  
Schneider Martin  
Sýkora Tomáš  
Ševčík Tomáš  
Šmidt Viktor  
Vaněk František  
Vítek Daniel  
Vohánka David  
Vrbský Ladislav  
Zelinka Tomáš  
Zýma Michael  

Klasik Frýdek-Místek
Baker Michal  
Chlebek Martin  
Chýlek Václav  
Drong Eduard  
Drong Martin  
Fajkoš Zbyněk  
Frank Ondřej  
Fuchs Jan  
Gurník Ondřej  
Haladej Aleš  
Hanko Patrik  
Knopp Michal  
Kociňák Pavel  
Maštalíř Jan  
Mráz Patrik  
Pardík Marcel  
Poledník Jakub  
Pospíchal Jiří  
Syřínek Radim  
Šafner Patrik  
Štreit David  
Vykoukal Michael  

Kotlářka Praha B
Aubrecht Ivan  
Aubrecht Jiří  
Bílek Jan  
Bílek Tomáš  
Blažka Ondřej  
Brebner Jackson  
Chocholatý Ondřej  
Cihlář Jakub  
Cihlář Josef  
Čacký Daniel  
Ercoli Lukáš  
Fischer Jan  
John Petr  
Klaška Pavel  
Komorous Jiří  
Král Michael  
Kříž Michal  
Lovecký Adam  
Marek Jakub  
Matuška Adam  
Moravec Petr  
Nesvadba Jonáš  
Novák Jan  
Obst Jan  
Pobuda Tomáš  
Pudil Tomáš  
Síla Petr  
Smola Filip  
Smolík Jan  
Sochor Jan  
Šůcha Matěj  
Tatara Adam  
Tomsa Lukáš  
Tylš Jan  
Vondřička Jan  

SaB Orli Choceň
Bříza Lukáš  
Chocholouš Petr  
Chocholouš Vít  
Christoph Lukáš  
Čechlovský Patrik  
Hubálek Ondřej  
Jansa Jakub  
Kadrmas Ondřej  
Kudláček Filip  
Mačát Jakub  
Mrština Jan  
Novotný Petr  
Příhoda Jiří  
Šrut Martin  
Urban Pavel  
Urbánek Martin  
Záruba Lukáš  
Zeman Petr  
Žlábek Jan  

SaBaT Praha
Babor Martin  
Babor Petr  
Černohorský Jan  
Černý Marek  
Dupal Kryštof  
Dupal Štěpán  
Fiala Radek  
Hais Eduard  
Holmes Jared  
Hrachovina Matěj  
Jiráček Šimon  
Johnson Timothy Way  
Křepinský Jan  
Křepinský Jiří  
Křepinský Vít  
Peřina Šimon  
Petřina Jaroslav  
Řezníček Marek  
Skalický Jan  
Šuk Petr  
Tor Michal  
Tůma Jan  
Tůma Jiří  
Vavruša Jiří  

Sokol Hluboká
Drmota Radek  
Hejný Stanislav  
Janda Jakub  
Kapr Michal  
Klíma Martin  
Klimovič Martin  
Konvalinka Ondřej  
Líkař Jan  
Lukáš David  
Marek Martin  
Mařík Jakub  
Mařík Milan  
Miranda Kamil  
Mužík Martin  
Novák Josef  
Pirgl Michal  
Rus Jan  
Schandl Albert  
Smetana David  
Soukup Michal  
Šťastný David  
Velecký Vojtěch  
Zhupanin Vasil  

Tempo Praha
Andrew James Rodger  
Baroch Petr  
Čuhel Lubomír  
Heisler Kanter  
Kamide Joseph  
Kočí Václav  
Kruml Petr  
Kunst Pavel  
Kůs Vladimír  
Lukačka Martin  
Matuška Jakub  
Medřický Robert  
Nedvěd Jakub  
Nevěřil David  
Novák Martin  
Petráš Martin  
Rejman Marek  
Suchánek Eduard  
Škoda Marek  
Škvor Jan  
Šusta Petr  
Vališ Jan  

Třebíč Nuclears
Cejpek Miroslav  
Gregor Jan  
Hamža Ivan  
Jozek Pavel  
Kutílek Zdeněk  
Lazar Lukáš  
Libiak Jozef  
Makovický Pavel  
Netolička Jan  
Novotný Jiří  
Pantůček Michal  
Pejchal Kamil  
Petz Ondřej  
Pruša Michal  
Řezáč Petr  
Smith Brian Patrick  
Štancl Patrik  
Toman Petr  
Urbánek Jan  
Veselý Jan  
Žiška Miroslav  
Výběr soupeře:
Blesk Jablonec  
Klasik Frýdek-Místek  
SaB Orli Choceň  
SaBaT Praha  
Sokol Hluboká  
Tempo Praha  
Třebíč Nuclears  
Arrows Ostrava B  
Cardion Hroši Brno B  
Draci Brno B  
Eagles Praha B  
Kotlářka Praha B  
Výběr hřiště:
Areál Markéta  
Arrows A  
Choceň  
Hluboká  
Jablonec  
Krč  
Krč (světla)  
MBS  
SaBaT  
Skokani  
Tempo  
Třebíč  
Zamilec  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat