Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

Českomoravská liga 2011


  

  Statistiky:  Výběr zápasuDatumFáze
 
Od: 
 
Do: 
 

Výběr týmu:
Blesk Jablonec  
Draci Brno B  
Eagles Praha B  
Klasik Frýdek-Místek Ne  
Kotlářka Praha B  
Olympia Blansko  
SaB Orli Choceň  
SaBaT Praha  
Sokol Hluboká  
Tempo Praha  
Třebíč Nuclears  
Cannibals Šumperk  
Výběr hráče:
Blesk Jablonec
Barát Martin  
Bouček Jiří  
Chlup Vladimír  
Čepelka Jakub  
Dvorský Pavel  
Havlík Michal  
Kapička Jan  
Koťátko Aleš  
Kubina Michal  
Kůs Antonín  
Orálek Jan  
Roubíček Jan  
Slanař Matěj  
Svačina Jakub  
Šafařík Filip  
Šulc Radek  
Véle Jaroslav  
Výbora Jan  
Výbora Jonáš  
Zikmunda David  
Zikmunda Tomáš  

Cannibals Šumperk
Cahlík Jakub  
Cahlík Tomáš  
Czyž Michal  
Diblík David  
Grüner Marek  
Hampl Ondřej  
Huf František  
Kamler Matěj  
Karabina Tomáš  
Kavrentzis Konstant  
Klimeš Libor  
Klimeš Martin  
Klimeš Michal  
Kurečka Antonín  
Mikuška Radek  
Pros Martin  
Stejskal Martin  
Svatoň Lukáš  
Šmoldas Martin  
Zelený Michal  

Draci Brno B
Ahearne Patrik Howa  
Bartl Jan  
Brychta Matěj  
Chroust Přemek  
Chroust Radim  
Červinka Tomáš  
Derhak Alexander Ed  
Dubový Arnošt  
Felkl Jan  
Gumeniuk Roman  
Hajtmar Adam  
Hajtmar Jakub  
Ižold Jakub  
Janíček Tomáš  
Javorský David  
Jelínek Vojtěch  
Jukl Michal  
Jukl Václav  
Kocour Daniel  
Kováč Michal  
Kremláček Michael  
Mc Carthy Gregory O  
Ondráček Michal  
Papež Vojtěch  
Polanský Tomáš  
Rašek Jan  
Schneider Martin  
Sobotka Michal  
Tomek Jan  
Winkler David  

Eagles Praha B
Bagin Ondřej  
Bárta David  
Beneš Jan  
Bužga Matěj  
Dědek Vojtěch  
Dlask Filip  
Drábek Jan  
Figueroa Jakub  
Fox Šimon  
Herold Martin  
Hospodský Jakub  
Kania Richard  
Kocura Oliver  
Koubek Jiří  
Laube Martin  
Mencl Pavel  
Moravec Aleš  
Navrátil Richard  
Novák Ondřej  
Podzimek Jakub  
Salajka Prokop  
Schneider Martin  
Sýkora Tomáš  
Šmidt Viktor  
Vaněk František  
Vítek Daniel  
Vohánka David  
Vrbský Ladislav  
Zelinka Tomáš  
Zýma Michael  

Klasik Frýdek-Místek Ne
Aleš Haladej  
Chlebek Jakub  
Chlebek Martin  
Dluhoš Vladimír  
Drong Eduard  
Drong Martin  
Fajkoš Zbyněk  
Frank Ondřej  
Grochol Martin  
Gurník Ondřej  
Hanko Patrik  
Juněc Tomáš  
Kaplan Jakub  
Knopp Michael  
Lisko Michal  
Maštalíř Jan  
Míček Tomáš  
Mráz Patrik  
Pardík Marcel  
Pavel Kociňák  
Poledník Jakub  
Pospíchal Jiří  
Syřínek Radim  
Štreit David  
Tabaček Filip  
Vítek Adam  
Vykoukal Marko  
Vykoukal Michael  

Kotlářka Praha B
Aubrecht Ivan  
Benátčan Dominik  
Blažka Ondřej  
Brož Jan  
Chocholatý Ondřej  
Cihlář Jakub  
Červenka Martin  
Doležálek David  
Fischer Jan  
Hubička Jakub  
John Petr  
Josefus Lukáš  
Kalus Štěpán  
Klaška Pavel  
Kohutka Jiří  
Král Michael  
Kříž Michal  
Kučera Vojtěch  
Marek Jakub  
Mihalus Igor  
Moravec Petr  
Nesvadba Jonáš  
Novák Jan  
Pobuda Tomáš  
Poledník David  
Síla Petr  
Smolík Jan  
Šůcha Matěj  
Tomsa Lukáš  
Vondříčka Jan  

Olympia Blansko
Blažek Aleš  
Dvořák Richard  
Felkl Martin  
Havlíček Štěpán  
Kašpárek Roman  
Kolář Libor  
Konopiský Karel  
Konvalinka Miroslav  
Kostrhůn Andrej  
Kouřil Jaromír  
Kovář Jakub  
Kříž Jaroslav  
Kryl Tomáš  
Lošťák David  
Musil Radek  
Navrkal Ondřej  
Němec Jaroslav  
Pelant Libor  
Procházka Pavel  
Smejkal Patrik  
Šejnoha Radim  
Ševčík Michal  
Vaněk Petr  
Veselka Jakub  
Vít Tomáš  

SaB Orli Choceň
Batista de la Rosa  
Bříza Lukáš  
Chocholouš Petr  
Chocholouš Vít  
Christoph Lukáš  
Čechlovský Patrik  
Dalecký Jan  
Jansa Jakub  
Kadrmas Ondřej  
Mačát Jakub  
Minář Karel  
Mládek Tomáš  
Mrština Jan  
Novotný Petr  
Řezáč Petr  
Šrut Martin  
Urban Kamil  
Urban Pavel  
Urbánek Martin  
Záruba Lukáš  
Zelinka Jakub  
Zeman Petr  
Žlábek Jan  
Žufánek Jakub  

SaBaT Praha
Babor Martin  
Babor Petr  
Dupal Kryštof  
Dupal Štěpán  
Fiala Radek  
Hrachovina Matěj  
Kolkus Patrik  
Křepinský Jiří  
Křepinský Vít  
Peřina Šimon  
Petřina Jaroslav  
Petrů Michal  
Skalický Jan  
Šonský Jindřich  
Šuk Petr  
Tor Michal  
Tůma Jan  
Tůma Jiří  
Vavruša Daniel  
Vavruša Jiří  

Sokol Hluboká
Anthony Robert Will  
Drmota Radek  
Hejný Stanislav  
Janda Jakub  
Kapr Michal  
Klimovič Martin  
Konvalinka Ondřej  
Líkař Jan  
Lukáš David  
Marek Martin  
Mařík Jakub  
Mařík Milan  
Miranda Kamil  
Novák Josef  
Pirgl Michal  
Rus Jan  
Sladký Jan  
Soukup Michal  
Šťastný David  
Velecký Vojtěch  

Tempo Praha
Čuhel Lubomír  
Jarošík Richard  
Korčiš Štěpán  
Kováč Marián  
Kruml Petr  
Kučera František  
Kůs Vladimír  
Magedanz Charles Hu  
Matuška Adam  
Matuška Jakub  
Medřický Robert  
Nedvěd Jakub  
Nevěřil David  
Novák Martin  
Petráš Martin  
Pham Martin  
Posselt Aleš  
Snyder John David  
Suchánek Eduard  
Škoda Marek  
Škvor Jan  
Šusta Petr  
Vališ Jan  
Vančura Jakub  
Vít Jiří  

Třebíč Nuclears
Cejpek Miroslav  
Gregor Jan  
Hamža Ivan  
Jozek Pavel  
Koki Petr  
Lazar Lukáš  
Libiak Jozef  
Makovický Pavel  
Netolička Jan  
Novotný Jiří  
Pantůček Michal  
Petz Ondřej  
Pruša Michal  
Stříbrský Vojtěch  
Toman Petr  
Urbánek Jan  
Urbánek Martin  
Veselý Jan  
Výběr soupeře:
Blesk Jablonec  
Draci Brno B  
Eagles Praha B  
Klasik Frýdek-Místek Ne  
Kotlářka Praha B  
Olympia Blansko  
SaB Orli Choceň  
SaBaT Praha  
Sokol Hluboká  
Tempo Praha  
Třebíč Nuclears  
Cannibals Šumperk  
Výběr hřiště:
Arrows A  
Blansko  
Choceň  
Hluboká  
Jablonec  
Kotlářka  
Krč  
MBS  
SaBaT  
Šumperk  
Tempo  
Třebíč  
Všechny týmy Resetovat
Všichni hráči Resetovat
Všechny týmy Resetovat
Všechny hřiště Resetovat