Termínová listina >>>
Stránka všech turnajů >>>

Oblastní soutěže


  2018
Region SeverozápadVítězové
Regionální přebor mužů Severozápad1. Old Boys Praha   2. Rakovník Red Crayfish   3. Fulleros de la Habana    
Regionální přebor U15 Severozápad1. Eagles Praha   2. Tempo Praha   3. SaBaT Praha White    
Regionální přebor U13 Severozápad1. SK Kotlářka   2. Eagles Praha Green   3. Eagles Praha White    
Regionální přebor U11 Severozápad1. SK Kotlářka   2. SaBaT Praha   3. Miners Kladno    
Oblastní přebor Středočeský U111. Softballový klub Joudrs Praha   2. Miners Kladno   3. Piranhas Beroun    
Regionální přebor U10 Severozápad1. Tempo Praha   2. Eagles Praha White   3. Eagles Praha Green    
Regionální přebor U8 Severozápad1. Kotlářka Praha   2. Eagles Praha   3. Tempo Praha    
Oblastní přebor Středočeský U8 
Regionální přebor U7 Severozápad1. Tempo Praha White   2. Tempo Praha Blue   3. Kotlářka Praha    
Oblastní přebor Středočeský U7 
Region JihozápadVítězové
Regionální přebor U11 Jihozápad1. Sokol Hluboká   2. Wolfs Domažlice   3. Brewers Klatovy    
Regionální přebor U7 Jihozápad1. Baseball Plzeň   2. SC Pigs Trhové Sviny   3. Sokol Hluboká    
Region SeverovýchodVítězové
Regionální přebor U15 Severovýchod1. Patriots Liberec   2. NorthEast Stars    
Regionální přebor U13 Severovýchod1. Blesk Jablonec   2. Waynes Pardubice   3. Rytíři Trutnov    
Regionální přebor U11 Severovýchod1. Blesk Jablonec   2. Rytíři Trutnov   3. Waynes Pardubice    
Regionální přebor U8 Severovýchod1. Rytíři Trutnov   2. SaB Orli Choceň   3. Baryba Velký Osek    
Regionální přebor U7 Severovýchod1. SK Klackaři Kostelec n./O.   2. SaB Orli Choceň   3. Rytíři Trutnov    
Regionální přebor U6 Severovýchod1. SaB Orli Choceň Navy   1. SK Klackaři Kostelec n./O.   1. SaB Orli Choceň White   1. Blesk Jablonec   1. NorthEast Stars    
Region JihVítězové
Regionální přebor mužů Jih1. Olympia Blansko B   2. Draci Brno C   3. FOXES Brno    
Regionální přebor U15 Jih1. Draci Brno   2. Cardion Hroši Brno   3. Třebíč Nuclears    
Regionální přebor U13 Jih1. Draci Brno White   2. Draci Brno Black   3. Cardion Hroši Brno    
Regionální přebor U11 Jih1. Cardion Hroši Brno   2. Draci Brno   3. Třebíč Nuclears    
Regionální přebor U10 Jih1. Třebíč Nuclears   2. Draci Brno   3. Ježci Jihlava    
Regionální přebor U8 Jih1. Hroch Brno   2. Třebíč Nuclears   3. Pipas Brno    
Regionální přebor U7 Jih1. Pipas Brno   2. Draci Brno Flames   3. Hroch Brno II    
Regionální přebor U6 Jih1. Pipas Brno   2. Třebíč Nuclears II.   3. Hroch Brno    
Region VýchodVítězové
Regionální přebor U15 Východ1. Arrows Ostrava   2. Klasik Frýdek-Místek   3. Skokani Olomouc    
Regionální přebor U13 Východ1. Klasik Frýdek-Místek   2. Arrows Ostrava   3. Skokani Olomouc    
Regionální přebor U11 Východ1. Klasik Frýdek-Místek Whites   2. Arrows Ostrava   3. Klasik Frýdek-Místek Reds    
Regionální přebor U10 Východ1. Arrows Ostrava   2. Klasik Frýdek-Místek   3. Skokani Olomouc    
Regionální přebor U8 Východ1. Arrows Ostrava   2. Klasik Frýdek-Místek   3. Skokani Olomouc    
Regionální přebor U7 Východ1. Arrows Ostrava   2. Skokani Olomouc   3. Klasik Frýdek-Místek