Pátek 11.09. 2020, 19:00 hodin, hřiště MBS

  R H E
Arrows Ostrava 100000000 1 31
Draci Brno 40010001- 6 100

W: Chroust Radim (9-1)   L: Bokaj Boris (8-5)  


Hřiště MBS
Sokolova 2h, Brno - Komárov
GPS: 49°10'3.63'',16°37'27.271''

Osvětlení: ANO
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO

První finálové utkání se rozhodlo již v první směně, kde na úvodní bod zápasu dokázali domácí Draci zareagovat hned v dohrávce a po několika hitech za sebou otočili zápas na 4:1. Poté se ani na jedné straně pálkaři moc neprosazovali a Draci už jen upravili skóre na konečných 6:1. A ujali se vedení v sérii 1:0.


PBP Iscore
Draci Brno vs Arrows Ostrava

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Juněc Tomáš30111000000010610
Kubica Jakub31101001000000320
Voják Jakub30100001000000520
Grepl Jakub40000000000000300
Malík Jakub30000000000100100
Novotný Radim40000000000000310
Kovala Michal30000000000000111
Vykoukal Michael30000000000001000
Šmoldas Martin10000000001001000
Černý Daniel10000000000001100
Bokaj Boris00000000000000130
Vykoukal Marko00000000000000000
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Chroust Přemek20110001000100900
Polanský Tomáš20110000000111000
Dubový Arnošt51210000000001800
Červinka Martin31110000000011120
Hajtmar Adam30100000000100200
Hajtmar Jakub31110001000001210
Schneider Martin31100001000001140
Čech Petr41110000000000300
Moštěk Filip51100000000000100
Chroust Radim00000000000000020

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Vykoukal Marko2.031102008000
Bokaj Boris6.0754330022000
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Chroust Radim9.0311231128200

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.