Sobota 11.07. 2020, 16:00 hodin, hřiště Liberec

  R H E
Sokol Hluboká 1413111 12 75
Patriots Liberec 1021320 9 84


Hřiště Liberec
Máchova - Sportpark Liberec,
GPS: 50°45'0.511'',15°2'45.856''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky:
VIP prostor: NE
Dětský koutek: NE


PBP Iscore
Patriots Liberec vs Sokol Hluboká

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Klang Matěj14110004700000112
Jelínek David31220001300001000
Kovanda Josef41210000200000100
Hošna Matěj42101000101002013
Jiránek Martin40130000001000310
Sedláček Viktor41020001000000110
Chládek Vít21000002300001100
Jelínek Lukáš310000012000001010
Marek Michal21010001100000100
Malát Michal10000000000001120
Špilauer Jakub10000000000001200
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Chuchut Jan32232001200000220
Rasl Matyáš23100102000001001
Žák Václav40211000100001042
Hrabák Alex31110002100001200
Kout Štěpán30110000000102400
Kabeš Vojtěch40100000000002000
Franz Šimon51000000100002600
Hochman Samuel30000001000001110
Lank Miloslav12000002201000601

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Sedláček Viktor1.000002003000
Malát Michal4.0342261116110
Hošna Matěj1.322222205200
Špilauer Jakub0.733340004000
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Franz Šimon3.0132330211000
Chuchut Jan4.0698730018100

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.