Pátek 03.07. 2020, 17:00 hodin, hřiště SaBaT

  R H E
Patriots Liberec 0020 2 28
Trojan Warriors 2108- 20 41

W: Knespl Šimon (1-3)   L: Chuchut Jan (0-2)  


Hřiště SaBaT
U Vltavy 816/1, Praha 7 - Troja
GPS: 50°6'52.088'',14°25'57.443''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Trojan Warriors vs Patriots Liberec

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Franz Šimon11100000101000400
Hochman Samuel21100000000000012
Chuchut Jan10000001000001010
Kout Štěpán20000000000001302
Lank Miloslav10000001000001003
Polívka Marek20000000000002001
Rasl Matyáš20000000000002010
Sznapka Adam20000000000002200
Žák Václav20000000000000000
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Vrána Roman23232000002000711
Nováček Matyáš11110000000000000
Knespl Šimon22110001100001010
Bubínek Lukáš40000000000002000
Kubias Jáchym23000002000001500
Murphy Liam22000002000000000
Pechal Jan22000001001000010
Šimůnek Ondřej12020003100000000
Chromý František11000000001000000
Fejt Jan11010001000000000
Mencl Daniel02000002000000000
Janeček Tomáš01000001000000000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Sznapka Adam1.011111224000
Chuchut Jan1.73124436113200
Polívka Marek0.003230100000
Hochman Samuel0.304450011000
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Knespl Šimon2.7220270111000
Murphy Liam1.300002004000

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.