úterý 28.07. 2020, 17:00 hodin, hřiště Krč

  R H E
SaBaT Praha 4000100 5 45
Eagles Praha 111025 - 10 63

W: Kolev Vasko (1-0)   L: Kavan Kryštof (0-1)  


Hřiště Krč
Pálkařská 225, Praha - Krč
GPS: 50°2'1.417'',14°26'4.538''

Osvětlení: ANO
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: NE


Eagles Praha vs SaBaT Praha

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Uhlík Jan23120102100000320
Slabý Marek41120001200000101
Smola Matyáš40100000100000100
Antoň Michal02000003001000300
Bubeník Matouš40000000010002040
Kabele Jakub11010003100000910
Uhlíř Jan21000002000002000
Vaňač Ondřej41000000000002000
Zavřel Filip21010002000001402
Kolev Vasko00000000000000010
Vyklický Šimon00000000000000000
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Nosek Eduard41220000100000000
Sobotka Martin31100001200002010
Fadljevič Samuel40121000010000502
Helus Vít30000001000001011
Jangl Filip21000000002001730
Veleta Antonín22000002000000121
Kavan Kryštof30000000000003020
Pácal Šimon20000000001001400
Schwarz Albert20000001000001101

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Kolev Vasko3.0110350210000
Vyklický Šimon4.0344240115100
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Sobotka Martin0.702020002000
Helus Vít2.313164009000
Kavan Kryštof3.0252530112010

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.