Středa 29.07. 2020, 17:00 hodin, hřiště SaBaT

  R H E
Eagles Praha 1110000 3 22
SaBaT Praha 100040- 5 23

W: Sobotka Martin (2-2)   L: Bubeník Matouš (0-1)  


Hřiště SaBaT
U Vltavy 816/1, Praha 7 - Troja
GPS: 50°6'52.088'',14°25'57.443''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
SaBaT Praha vs Eagles Praha

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Bubeník Matouš20110001010000100
Uhlík Jan31101000100000110
Kabele Jakub20000000101001300
Kolev Vasko20000001000001110
Smola Matyáš30000000000001200
Vaňač Ondřej30000000000002301
Zavadil Tadeáš20000001000000300
Antoň Michal12000001100000300
Uhlíř Jan20000000000000000
Zavřel Filip10000000000000101
Láska Martin00000000000000010
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Veleta Antonín20121001100000310
Nosek Eduard30100001000001500
Hanuš Mikuláš32010000001000320
Hrdlička Ondřej21000002000000210
Sobotka Martin31000001100001100
Jangl Filip31000000000000021
Pácal Šimon20000001000000000
Veleta Štěpán20010001000000421
Kavan Kryštof20000000000000101
Svoboda Richard00000001000000100
Schwarz Albert00000000000000100

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Bubeník Matouš2.012022009100
Láska Martin4.0133602113000
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Veleta Antonín2.000012006000
Sobotka Martin5.0232332116100

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.