Sobota 14.09. 2019, 15:00 hodin, hřiště Jablonec

D Klasik Frýdek-Místek 14
H Blesk Jablonec 7

W: Pavelka Kamil (3-0)   L: Riedl Karel (4-3)  


Hřiště Jablonec
Mozartova 26, Jablonec nad Nisou
GPS: 50°44'19.295'',15°9'48.316''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: NE
Dětský koutek: NE


PBP Iscore
Blesk Jablonec vs Klasik Frýdek-Místek

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Zikmunda David10110002000000200
Ševčík Tomáš10100000100000000
Kubina Michal41241010000010040
Fous Matyáš41210000000001100
Mencl Pavel41100000100002000
Kachurka Aliaksei41000000101000610
Machačka Zdeněk300000010110011200
Výbora Jan40000000001001330
Výbora Jonáš32000001001000220
Zikmunda Tomáš30010000000000000
Uhnavý Jakub11000000100000000
Hikl Jiří00000000000000000
Riedl Karel00000000000000000
Slanař Matěj00000000000000021
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Drong Martin43310000101100220
Adamus Jindřich63460100100000510
Kaplan Jakub61420000000001410
Baker Michal52210001000000121
Urban Šimon53200001100001200
Vítek Adam60210000000001000
Hanko Patrik42110000201000400
Hon Ondřej40010000000101700
Lapiš Daniel20000002011002200
Pavelka Kamil00000000000000011

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Hikl Jiří1.010001003000
Slanař Matěj4.3544220018000
Riedl Karel3.0777120315010
Kubina Michal0.753311006000
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Drong Martin2.7311040012101
Pavelka Kamil6.3466410420000

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.