Sobota 24.08. 2019, 16:00 hodin, hřiště Jablonec

D Sokol Hluboká 9
H Blesk Jablonec 14

W: Riedl Karel (4-2)   L: Neubauer Patrik (0-1)  


Hřiště Jablonec
Mozartova 26, Jablonec nad Nisou
GPS: 50°44'19.295'',15°9'48.316''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: NE
Dětský koutek: NE


Blesk Jablonec vs Sokol Hluboká

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Machačka Zdeněk32231002110000720
Kubina Michal53341010100000122
Kachurka Aliaksei45211000301000801
Ševčík Tomáš42200001200001211
Uhnavý Jakub21111000000001000
Mencl Pavel30100000000001200
Výbora Jonáš51110000000000170
Zikmunda David40010001000002100
Brenner Adam40000000000002000
Fous Matyáš30000000000003300
Riedl Karel10000000000001300
Roubíček Lukáš10000000000001000
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Lukáš David20200000000000000
Hejný Stanislav50320000000000012
Mlsek Jiří412000010000001120
Novák Josef20101000000000000
Líkař Jan41111001000000000
Klimovič Martin51100000000001321
Vlach Matěj61120100000001121
Dvořák Matěj31010001001001500
Hošna Filip43000001000000300
Neubauer Patrik30000000000000101
Soukup Michal11000002000001000
Vlach Vojtěch10000000000000010

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Riedl Karel6.0872630029210
Roubíček Lukáš3.0321010111000
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Novák Josef4.0662240020200
Lukáš David2.7333240010001
Neubauer Patrik1.335304019200

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.