Sobota 03.08. 2019, 14:00 hodin, hřiště MBS

  R H E
Eagles Praha 100000000 1 50
Draci Brno 20000000- 2 31

W: Hussey John (8-3)   L: Duffek Tomáš (14-5)  


Hřiště MBS
Sokolova 2h, Brno - Komárov
GPS: 49°10'3.63'',16°37'27.271''

Osvětlení: ANO
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Draci Brno vs Eagles Praha

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Hajtmar Adam10100000000000100
Schneider Martin31100000000000020
Wilson Zachary31120010000000800
Chroust Přemek30000000000001000
Čech Petr30000000000000700
Červinka Martin30000000000000121
Dubový Arnošt30000000000001300
Hajtmar Jakub30000000000000320
Moštěk Filip30000000000001100
Kalábek Martin20000000000001200
Hussey John00000000000000010
Moylan Peter00000000000000100
Polanský Tomáš00000000000000000
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Laube Martin10100000000000000
Chlup Marek20110001000011200
Zýma Michal412000000000001000
Pojer Jan40100000000000200
Bužga Vojtěch40000000000000000
Hejma Matěj40000000100001400
Jarvis Jason40000000000001120
Piazza Dominic30000001000000410
Zýma Petr20000002000002130
Blažek Šimon20000000000102010
Duffek Tomáš00000000000000000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Hussey John4.0300131014000
Schneider Martin1.010011004000
Moylan Peter4.0111230012000
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Duffek Tomáš8.0322040027001

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.