Neděle 14.07. 2019, 11:00 hodin, hřiště Hroši

  R H E
Arrows Ostrava 000004022 8 102
Cardion Hroši Brno 000130003 7 160

W: Burkholder Christopher (5-0)   L: Blaschko Liam (0-3)  


Hřiště Hroši
Veslařská, Brno - Komín
GPS: 49°12'38.988'',16°33'27.04''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: NE
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Cardion Hroši Brno vs Arrows Ostrava

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Joyce Terrell42310001000000100
Rubanowitz Alexander42210001000000151
Juněc Tomáš51240010000000820
Černý Daniel31100001000002100
Kubica Jakub42100001000002140
Malík Jakub40111000000001500
Voják Jakub30010000000011000
Vykoukal Michael40000000000000600
Kovala Tomáš20000000000001110
Šmoldas Martin20000000000000301
Burkholder Christopher00000000000000000
Roemer Wesley00000000000000000
Satoria Ondřej00000000000000100
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Janoud Tomáš51401000100000000
Mcardle Jordan40311001000000920
Menšík Vojtěch52201000101000040
Ondroušek Dan50210000000001300
Trunkát Lukáš51211000000000610
Ondráček Michal41110001000001300
Dvořák Martin50110000000000000
Jacques Adam50110000000001120
Ondráček Jakub61000000000001330
Blaschko Liam00000000000000100
Chambers Steven00000000000000110
Mánek Jakub01000000000000000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Roemer Wesley0.700000003000
Satoria Ondřej6.0944100127300
Burkholder Christopher2.3733140014100
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Chambers Steven6.7344370023001
Blaschko Liam2.3744100012100

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.