Neděle 14.07. 2019, 14:00 hodin, hřiště Hroši

  R H E
Arrows Ostrava 001001300 5 110
Cardion Hroši Brno 001000000 1 73

W: Bokaj Boris (9-0)   L: Kucin Jan (4-5)  


Hřiště Hroši
Veslařská, Brno - Komín
GPS: 49°12'38.988'',16°33'27.04''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: NE
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Cardion Hroši Brno vs Arrows Ostrava

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Voják Jakub41310001100000720
Joyce Terrell50211000000000200
Navrátil Aleš40120001100000200
Roemer Wesley40100000101000130
Vykoukal Michael41100000000000000
Kubica Jakub51100000000000010
Malík Jakub50100000000000200
Rubanowitz Alexander51100000000000160
Juněc Tomáš510000000000011200
Bokaj Boris00000000000000010
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Ondráček Michal30210000000100600
Menšík Vojtěch41201000000000021
Mánek Jakub30101000000001300
Ondroušek Dan30101000000001020
Mcardle Jordan40100000000002721
Dvořák Martin30000001000001000
Ondráček Jakub40000000000000101
Janoud Tomáš30000000000003700
Kalandra Ondřej30000000000000100
Šedý Radim10000000000000010
Kollár Martin00000000000000000
Kuchta Nathan00000000000000000
Kucin Jan00000000000000200
Puškár Michal00000000000000000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Bokaj Boris9.0711180031300
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Puškár Michal2.010010007100
Kucin Jan6.0721010126000
Kollár Martin1.033110008000

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.