Neděle 07.07. 2019, 14:00 hodin, hřiště Tempo

  R H E
Draci Brno 010001002 4 92
Tempo Praha 51003200- 11 120

W: Rabinowitz Jake (3-8)   L: Furko Ondřej (6-1)  


Hřiště Tempo
Zelenkova 530/3, Praha 4 - Kamýk
GPS: 50°0'32.99'',14°26'49.808''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: NE
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Tempo Praha vs Draci Brno

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Kalábek Martin41320010000000100
Wilson Zachary322200200010001000
Červinka Martin41200000000001251
Polanský Tomáš30100001010001010
Budský Pavel40100000000000000
Hajtmar Jakub50000000000003131
Chroust Přemek30000001000001200
Čech Petr30000001000000510
Dubový Arnošt40000000000001200
Drápela Šimon00000000000000100
Furko Ondřej00000000000000000
Hlouch Lukáš00000000000000000
Vašourek Jan00000000000000000
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Minařík Marek42351010000001100
Nepomucký Aleš31200001000000100
Vohánka David52311000100000220
Rejman Marek31100001000000400
Zelenka Martin42100001000002110
Lacayo Jerry51111000000001820
Rabinowitz Jake51110000100001310
Nevěřil David30000001010101120
Bužga Matěj41000000000000600
Anderson Jhai00000000000000010

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Vašourek Jan3.0222120011001
Hlouch Lukáš3.7633142016000
Furko Ondřej1.346420009300
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Rabinowitz Jake7.3722270127002
Anderson Jhai1.722210006001

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.