Pátek 05.07. 2019, 19:00 hodin, hřiště MBS

  R H E
Tempo Praha 000000000 0 51
Draci Brno 11000100- 3 110

W: Moylan Peter (3-1)   L: Reyes Peter (1-2)  


Hřiště MBS
Sokolova 2h, Brno - Komárov
GPS: 49°10'3.63'',16°37'27.271''

Osvětlení: ANO
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO

Dnes se proti sobě na kopci postavili 2 zahraniční posily. Za domácí Peter Moylan a za hostující Tempo Peter Reyes. Draci se prosadili hned v první a druhé směně. A dostali se do vedení 2:0. Hosté se nedokázali za cely zapas prosadit ani proti jednomu ze 3 nadhazovačů Draků. Moylan odházel dominantních 6 směn a na nej poté navázali Lukáš Hlouch a John Hussey. Nutno podotknout, že domácí hráli v poli bez chyb a nadhazovačům to tak dost pomohlo. Na pálce se Draci prosadili ještě jednou v 6. směně a vyhráli tedy 3:0.


PBP Iscore
Draci Brno vs Tempo Praha

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Hajtmar Adam21200000000000100
Wilson Zachary302000010000001500
Čech Petr503200000000001010
Hajtmar Jakub22100003100000050
Dubový Arnošt50211000000001000
Chroust Přemek40100000000001020
Budský Pavel40000000000002000
Červinka Martin40000000000000130
Kalábek Martin40000000000003000
Čapka Filip10000001000001000
Hlouch Lukáš00000000000000000
Hussey John00000000000000020
Moylan Peter00000000000000010
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Bužga Matěj30100000000001210
Pláteník Matěj30101000000001800
Reyes Peter30100000000001101
Lacayo Jerry40100000000001100
Vohánka David40100000000000140
Zelenka Martin40000000000002800
Minařík Marek30000000000003100
Nepomucký Aleš30000000000000200
Vrubel Adam30000000000002020
Mikš Marián10000000000000000
Anderson Jhai00000000000000000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Moylan Peter6.0500070022100
Hlouch Lukáš2.000003006000
Hussey John1.000001003000
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Anderson Jhai1.010010003000
Reyes Peter7.01033480031100

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.