Sobota 08.09. 2018, 15:00 hodin, hřiště Hluboká

  R H E
Sokol Hluboká 262410200 17
Klasik Frýdek-Místek Ne 023140100 11

W: Lukáš David (1-0)   L: Pavelka Kamil (0-1)  


Hřiště Hluboká
Sportovní 1276, Hluboká nad Vltavou
GPS: 49°2'34.699'',14°26'36.488''

Osvětlení: ANO
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: NE
Dětský koutek: ANO


Klasik Frýdek-Místek Ne vs Sokol Hluboká

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Zhupanin Vasil21211000000000321
Herbster Quentin52432000010010200
Novák Josef31231001000000000
Hejný Stanislav73410000100001441
Líkař Jan21120001000010000
Soukup Michal52221002100000300
Vlach Matěj41100001001001400
Hošna Filip53120000002000612
Miranda Kamil42000002100000550
Neubauer Patrik51000000001001501
Vlach Vojtěch20000000000000000
Lukáš David00000000000000020
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Vítek Adam41311001000000901
Geryk Jakub34201001001000201
Baker Michal50211001100001531
Gurník Ondřej51200000000000220
Drong Martin40100000001001140
Hanko Patrik40130000000010300
Hon Ondřej43100001000000312
Míček Tomáš40100001000001500
Urban Šimon41100001000000011
Pavelka Kamil41010001200000000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Neubauer Patrik3.3221200112200
Lukáš David5.71194530030100
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Drong Martin6.0841230029200
Hon Ondřej2.056540019300
Pavelka Kamil1.047710036000

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.