Sobota 08.09. 2018, 12:00 hodin, hřiště Hluboká

  R H E
Klasik Frýdek-Místek Ne 510101021 11
Sokol Hluboká 222001100 8

W: Baker Michal (1-3)   L: Vlach Vojtěch (0-4)  


Hřiště Hluboká
Sportovní 1276, Hluboká nad Vltavou
GPS: 49°2'34.699'',14°26'36.488''

Osvětlení: ANO
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: NE
Dětský koutek: ANO


Sokol Hluboká vs Klasik Frýdek-Místek Ne

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Herbster Quentin31211002110000000
Hejný Stanislav51310001000000321
Miranda Kamil42211001100000232
Líkař Jan31110001001000200
Hošna Filip42100002100000322
Novák Josef40101002000001000
Vlach Matěj40100001000001610
Soukup Michal51000001000000310
Neubauer Patrik50010000000001811
Zhupanin Vasil10000000000000102
Vlach Vojtěch00000000000000110
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Drong Martin62310000100000223
Gurník Ondřej40210002000000530
Vítek Adam42200000000000000
Hon Ondřej612110001000001010
Pavelka Kamil32121001002000610
Míček Tomáš41110000001011142
Hanko Patrik51100001000001310
Urban Šimon52110001100000010
Pospíchal Jiří30000001001002201
Koláček David20000000000001000
Baker Michal00000000000000021

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Zhupanin Vasil2.002051007000
Hejný Stanislav1.011001015000
Vlach Vojtěch6.01283130330200
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Urban Šimon3.3210320113000
Baker Michal5.7972810025300

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.