Sobota 01.09. 2018, 16:00 hodin, hřiště Skokani

  R H E
Skokani Olomouc 020001002 5 81
Technika Brno 000000010 1 51

W: Lázníček Matěj (1-0)   L: Klimeš Michal (1-1)  


Hřiště Skokani
Lazecká 79, Olomouc
GPS: 49°36'23.324'',17°15'7.002''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Technika Brno vs Skokani Olomouc

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Lázníček Matěj41201000000000100
Antoš Ondřej21100001000000000
Poledna Martin51200000100001210
Chapman Joel40120000001000240
Kohout Michal40110000000001000
Adamus Jindřich50100000100001220
Zdražil Martin31000002000001121
Daněk Filip40000000000001900
Hlavička Marek21000002100001400
Mik Petr20000000000000100
Schwarz Pavel10000000000001500
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Brabec Matěj21100002300000200
Bláha Vojtěch40101000000001301
Gottschall Mário40100000000000310
Klimeš Michal40101000000000400
Pomazal Vojtěch40100000000000220
Burian Radek30000001100002900
Kelar Sebastian30010000000011140
Sázavský Oliver40000000000002220
Svoboda Jakub30000001000002100

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Lázníček Matěj6.0300471021100
Kohout Michal3.0211010010100
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Gottschall Mário2.000010006000
Kelar Sebastian1.010000004000
Pomazal Vojtěch1.000000003000
Klimeš Michal3.0322130113100
Sázavský Oliver1.021112205000
Brabec Matěj1.022222005000

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.