Sobota 01.09. 2018, 13:00 hodin, hřiště Skokani

  R H E
Technika Brno 002003011 7 121
Skokani Olomouc 000100000 1 41

W: Rivera Joe (6-1)   L: Mik Petr (0-1)  


Hřiště Skokani
Lazecká 79, Olomouc
GPS: 49°36'23.324'',17°15'7.002''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Skokani Olomouc vs Technika Brno

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Lázníček Matěj41200100100001100
Antoš Ondřej30100000000001201
Adamus Jindřich40100000000001230
Daněk Filip40000000000001500
Zdražil Martin40000000000001110
Chapman Joel30000000000002640
Hlavička Marek30000000000002300
Poledna Martin30000000000002100
Schwarz Pavel30000000000001600
Kohout Michal00000000000000000
Mik Petr00000000000000020
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Kelar Sebastian43300000100001231
Sázavský Oliver32210000101001200
Bláha Vojtěch50311000000000210
Pomazal Vojtěch50310000000001010
Klimeš Michal40120000000000100
Brabec Matěj41000001000000010
Gottschall Mário500000000000001120
Kočí Michal40000001000001900
Rivera Joe40000000000001010
Svoboda Jakub01000001000000000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Mik Petr6.0954231126100
Schwarz Pavel3.0322121012000
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Bláha Vojtěch3.0100010010000
Rivera Joe6.03110111021010

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.