Neděle 22.07. 2018, 14:00 hodin, hřiště Tempo

  R H E
Eagles Praha 000101021 5 92
Tempo Praha 000010011 3 91

W: Duffek Tomáš (7-2)   L: Rabinowitz Jake (6-3)  


Hřiště Tempo
Zelenkova 530/3, Praha 4 - Kamýk
GPS: 50°0'32.99'',14°26'49.808''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: NE
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Tempo Praha vs Eagles Praha

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Šulc Radek31211001110000131
Zýma Michal50300000000001510
Chlup Marek43210011100000100
Hejma Matěj30110000101010100
Pojer Jan41100000000001100
Zýma Petr20000002010100230
Homolka Jan300000000001011121
Laube Martin30000001000001000
Sandoval David40000000100002530
Duffek Tomáš00000000000000050
Šmidt Viktor00000000000000000
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Nevěřil David11100000000000010
Minařík Marek41211000100000200
Rejman Marek20100000000000310
Šusta Petr31101000000100840
Nepomucký Aleš30110000000002000
Rabinowitz Jake30100000000001000
Bečka Vojtěch40110000010001240
Vohánka David40100000010001150
Martinez Christopfer40000000000001021
Bužga Matěj30000000000000100
Pláteník Matěj200000000000001000
Schiefert Patrik00000000010000000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Šmidt Viktor1.010000004100
Duffek Tomáš8.0833061029100
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Rabinowitz Jake7.0622561024101
Nevěřil David2.033200117000

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.