Pátek 29.09. 2017, 19:00 hodin, hřiště Arrows A

  R H E
Draci Brno 020003001 6 82
Arrows Ostrava 001000400 5 83

W: Schneider Martin (2-1)   L: Satoria Ondřej (14-5)  

Poznámka: utkání se hraje, není-li o vítězi série rozodnuto


Hřiště Arrows A
Průběžná 6178/2, Ostrava - Poruba
GPS: 49°50'51.58'',18°9'59.72''

Osvětlení: ANO
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Arrows Ostrava vs Draci Brno

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Juněc Tomáš40321000000000801
Ramirez Devon31110002000000300
Malík Jakub40111000001000200
Kubica Jakub41100000000001040
Navrátil Aleš41100000000001000
Ondra Tomáš41100000000000100
Russ Cameron41000001000000231
Grepl Jakub40000000000002330
Kaplan Jakub40000000000004821
Bokaj Boris00000000000000030
Satoria Ondřej00000000000000000
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Budský Pavel42310000000001710
Hajtmar Adam41300000100000500
Čech Petr31211001000000900
Červinka Martin30000000010101102
Dubový Arnošt40000000010001200
Hajtmar Jakub40000000000001140
Joyce Terrell30000000000102010
Roemer Wesley41000000010000000
Schneider Martin31000000000102130
Chroust Radim00000000000000000
Minařík Petr00000000000000100
Polanský Tomáš00000000000000000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Satoria Ondřej3.0110001010000
Bokaj Boris6.0751180022100
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Schneider Martin1.000000003000
Chroust Radim6.7744260026100
Minařík Petr1.311112016100

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.