Neděle 10.09. 2017, 14:00 hodin, hřiště Skokani

  R H E
Eagles Praha 000002100 3 101
Skokani Olomouc 10003111 7 83

W: Brammer Dylan Michael (8-3)   L: Dijck Rick (2-6)  


Hřiště Skokani
Lazecká 79, Olomouc
GPS: 49°36'23.324'',17°15'7.002''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Skokani Olomouc vs Eagles Praha

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Zýma Michal30210001000000400
Hušek Matěj40200000000000831
Laube Martin40200000010000200
Zýma Petr41200000000000040
Chlup Marek41100000000000130
Dijck Rick40100000010001210
Josefus Lukáš40121000000000300
Chlup Vladimír41000000000001100
Vítek Daniel40000000000001310
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Dawson Christopher42311000000000230
Kovařík Jiří42210010000000120
Brammer Dylan Michael30121000000011251
Poledna Martin31100000000001400
Schwarz Ondřej40111000000000700
Lázníček Matěj31000001000000100
Zdražil Martin21000002010000322
Šimek Jiří20000001000000200
Voják Jakub30000000000000410
Borůvka Jakub10000000000000000
Mik Petr10000000000001000
Schwarz Pavel10000000000000000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Zýma Michal1.001010004000
Chlup Vladimír0.700000002000
Dijck Rick6.3866331024301
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Brammer Dylan Michael3.0100130010000
Šimek Jiří6.01032001025100

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.