Pátek 08.09. 2017, 19:00 hodin, hřiště MBS

  R H E
Kotlářka Praha 000000001 1 40
Draci Brno 00013000- 4 81

W: Chroust Radim (6-0)   L: Brebner Jackson (8-6)  


Hřiště MBS
Sokolova 2h, Brno - Komárov
GPS: 49°10'3.63'',16°37'27.271''

Osvětlení: ANO
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Draci Brno vs Kotlářka Praha

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Červinka Martin30210000000011220
Čech Petr42210000000000910
Chroust Přemek30111001000000000
Joyce Terrell31110101000000000
Hajtmar Jakub40100000000001330
Roemer Wesley41101000000001100
Budský Pavel300000010000011010
Hrušovský Karel30000000000001100
Polanský Tomáš30000000000001011
Chroust Radim00000000000000110
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Síla Petr40200100010000310
Vavruša Daniel30110001000000600
Truesdale Joe40100000100000000
Aubrecht Ivan41000000000001100
Mulhearn Scott40000000000001120
Padyšák Daniel40000000000002220
Blažka Ondřej30000000000002200
Šůcha Matěj20000000000002200
Vančura Jakub20000000000001700
Moravec Petr10000000000000010
Brebner Jackson00000000000000020

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Chroust Radim8.0300180027010
Roemer Wesley1.011001005000
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Mulhearn Scott2.000012006000
Brebner Jackson6.0844240024210

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.