úterý 05.09. 2017, 17:00 hodin, hřiště Skokani

  R H E
Cardion Hroši Brno 000030023 8 121
Skokani Olomouc 000000000 0 42

W: Barto Jeffrey (5-5)   L: Kohout Michal (0-1)  


Hřiště Skokani
Lazecká 79, Olomouc
GPS: 49°36'23.324'',17°15'7.002''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Skokani Olomouc vs Cardion Hroši Brno

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Dvořák Martin51320000200000011
Kremláček Michael52322000100000000
Ondráček Michal41220000100010000
Janoud Tomáš42201000100000100
Menšík Vojtěch30110001010011250
Ondráček Jakub51100000100000330
Claus Martin20000002000000600
Vašourek František310000010000001400
Kollár Martin30000000000000000
Kucin Jan10000000000001000
Barto Jeffrey00000000000000110
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Brammer Dylan Michael30201001000000331
Schwarz Ondřej30100000000101500
Poledna Martin30100000000001701
Dawson Christopher40000000000002100
Voják Jakub40000000000000220
Fusek Aleš30000000000002200
Kohout Michal30000000000003000
Mik Petr20000001000002400
Zdražil Martin30000000000002320

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Barto Jeffrey8.03002130025100
Kucin Jan1.010000003000
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Kohout Michal9.01287421035300

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.