Sobota 22.07. 2017, 14:00 hodin, hřiště Skokani

  R H E
Draci Brno 001030013 8 81
Skokani Olomouc 002010010 4 104

W: Furko Ondřej (4-0)   L: Brammer Dylan Michael (7-3)  


Hřiště Skokani
Lazecká 79, Olomouc
GPS: 49°36'23.324'',17°15'7.002''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Skokani Olomouc vs Draci Brno

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Dubový Arnošt51201000000000200
Roemer Wesley52211000200002000
Budský Pavel301100020000001500
Hajtmar Adam31100001000002000
Červinka Martin41110000000010180
Hajtmar Jakub42110001000002011
Chroust Přemek31000002000001140
Čech Petr30010001001000700
Joyce Terrell40000001000003100
Furko Ondřej00000000000000020
Minařík Petr00000000000000000
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Lázníček Matěj31331000101000100
Brammer Dylan Michael41200100000100032
Kovařík Jiří40201000000000200
Dawson Christopher41100001000001352
Poledna Martin41100000000001200
Schwarz Ondřej40100000000000700
Voják Jakub300100000000111000
Zdražil Martin40000000000001210
Mik Petr30000000000002000
Schwarz Pavel10000000000001000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Minařík Petr3.7311040013100
Furko Ondřej5.3733130121110
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Brammer Dylan Michael7.06423100127100
Schwarz Pavel2.024450207100

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.