Neděle 16.07. 2017, 13:00 hodin, hřiště Tempo

  R H E
Arrows Ostrava 401000000 5 70
Tempo Praha 001000000 1 93

W: Goodman Joseph (12-0)   L: Benátčan Dominik (1-1)  


Hřiště Tempo
Zelenkova 530/3, Praha 4 - Kamýk
GPS: 50°0'32.99'',14°26'49.808''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: NE
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Tempo Praha vs Arrows Ostrava

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Vykoukal Michael41210000000000920
Malík Jakub32100001000000300
Kaplan Jakub30100000010000220
Kubica Jakub30100000000000210
Russ Cameron30100000000000000
Grepl Jakub40110000000002210
Juněc Tomáš41130010000000300
Navrátil Aleš40000000000000000
Ramirez Devon21000002100000400
Míček Tomáš10000000000000100
Šmoldas Martin10000000000000000
Bokaj Boris00000000000000100
Goodman Joseph00000000000000000
Ondra Tomáš00000000000000000
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Vohánka David31210011000000440
Nevěřil David40200000010000341
Rabinowitz Jake40200000000001000
Bečka Vojtěch40100000000002020
Nepomucký Aleš40100000000000100
Šusta Petr40100000000001210
Rejman Marek400000000000001200
Šuran Martin30000001010003301
Bužga Matěj20000000000001220
Lukačka Martin20000000000000000
Benátčan Dominik00000000000000000
Streaman Michael00000000000000010

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Bokaj Boris2.020002008000
Ondra Tomáš2.010001007000
Goodman Joseph5.0611250019001
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Streaman Michael6.0310020018000
Rabinowitz Jake2.000000007000
Benátčan Dominik1.044430107001

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.