Neděle 09.07. 2017, 16:00 hodin, hřiště Kraví hora

  R H E
Eagles Praha 3000250005 15 141
Technika Brno 0020151102 12 232

W: Hušek Matěj (6-0)   L: Gehle Peter (6-4)  


Hřiště Kraví hora
Rybkova 31, Brno - střed
GPS: 49°12'9.065'',16°35'19.59''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO

Zápas se protáhl skoro do tmy, divoké skore odpovídá postavení v tabulce, Krč se tím definitivně dostala do horní šestky, Technika bude mít problémy.


PBP Iscore
Technika Brno vs Eagles Praha

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Chlup Marek43250011000011200
Pojer Jan40200002100000100
Hejma Matěj54232001000000300
Sandoval David50241000001000420
Wittig Joseph52210000001002310
Homolka Jan60210000000002661
Zýma Petr42110000000001210
Zýma Michal52100000101001730
Bužga Vojtěch32000002000002240
Laube Martin20000000000001000
Borecký Lukáš00000000000000000
Hušek Matěj00000000000000020
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Regner Robert10100001000000400
Trunkát Lukáš32200003000101000
Medeiros Andrew52351021000000240
Mráz Daniel72420010000000200
Kočí Michal613010000000001110
Střítecký Martin40200000000001600
Janíček Tomáš20100000000000000
Jelínek Martin52200000000000331
Gehle Peter61210001000000120
Vystrčil Milan61210000000002031
Hussey John40120000000000110
Brabec Matěj01000000000000000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Bužga Vojtěch1.010001004000
Wittig Joseph3.7621320015000
Hušek Matěj4.0922210019200
Chlup Vladimír1.3766100011003
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Gehle Peter4.0631140019000
Hussey John6.081010560324301

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.