Neděle 09.07. 2017, 15:00 hodin, hřiště Skokani

  R H E
Draci Brno 000520001 8 142
Skokani Olomouc 000003000 3 70

W: Chroust Radim (3-0)   L: Veselý Lukáš (4-4)  


Hřiště Skokani
Lazecká 79, Olomouc
GPS: 49°36'23.324'',17°15'7.002''

Osvětlení: NE
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Skokani Olomouc vs Draci Brno

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Hrušovský Karel10100000000000000
Budský Pavel523220000000001411
Čech Petr42201001000000920
Joyce Terrell41210000001000200
Polanský Tomáš21121002000011020
Dubový Arnošt50210000001000100
Hajtmar Jakub60201000000000050
Chroust Přemek41100001010000000
Schneider Martin31000002000000231
Hajtmar Adam40010000000001000
Chroust Radim00000000000000000
Minařík Petr00000000000000010
Vašourek Jan00000000000000000
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Brammer Dylan Michael31200000001000630
Dawson Christopher41100000000000010
Lázníček Matěj40100000000001200
Poledna Martin40100000000002400
Schwarz Ondřej40120000000000800
Zdražil Martin40100000000002040
Kovařík Jiří40010000000002400
Voják Jakub31000001000000310
Schwarz Pavel20000000000001000
Veselý Lukáš20000000000001000

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Chroust Radim5.0300060018000
Minařík Petr3.7200030012000
Vašourek Jan0.323310114000
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Schwarz Pavel3.3211411211000
Veselý Lukáš5.71277210027500

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.