Neděle 02.10. 2016, 12:00 hodin, hřiště Blansko

  R H E
Eagles Praha 000000010 1 63
Draci Brno 000000000 0 72

W: Hušek Matěj (2-0)   L: Sobotka Michal (0-1)  

Poznámka: W 721 - W 722 (finale)


Hřiště Blansko
Mlýnská 2457/22, Blansko
GPS: 49°22'2.19'',16°38'15.472''

Osvětlení: ANO
Zázemí pro diváky: ANO
VIP prostor: ANO
Dětský koutek: ANO


PBP Iscore
Draci Brno vs Eagles Praha

 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Čech Petr20101001001000600
Dubový Arnošt40202000000000200
Hajtmar Jakub50200000000001220
Ondráček Michal40100000000001000
Schneider Martin40100000000000220
Hajtmar Adam30000000000100110
Hrušovský Karel40000000000004100
Budský Pavel20000000000001510
Chroust Přemek20000000000001231
Kremláček Michael10000000000100500
Polanský Tomáš10000000001000011
Sobotka Michal00000000000000120
 ABRHRBI2B3BHRBBSBCSHPSHSFSOPOAE
Šulc Radek40200000000000030
Blažek Šimon20100000000100000
Hernández Barrios Basilio40101000000001201
Zýma Michal40110000000001341
Zýma Petr40100000000002100
Homolka Jan20000001000100910
Pelzl Rudolf40000000000001800
Bužga Vojtěch30000000000000201
Vítek Daniel31000000000001100
Duffek Tomáš00000000000000010
Hušek Matěj00000000000000030

 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Sobotka Michal9.0610161030100
 IPHRERBBSOWPHBPAB2B3BHR
Hušek Matěj8.0700160129300
Duffek Tomáš1.000002013000

Vypršel termín pro zadání zmeny zápasu.